Zachary Levi’nin “Shazam!”ına İlk Bakış!

  • 7 ay ago
  • 143
  • Mayıs 27, 2018 9:09 edited
Zachary Levi’nin “Shazam!”ına İlk Bakış!

Zachary Levi’nin hayat verdiği karakterden ilk görüntü geldi.

DC’nin en neşeli kahramanı Shazam‘dan ilk görüntü geldi. “Chuck” serisinin sempatik başrolü Zachary Levi’nin hayat vereceği süper kahramana ilk bakış Las Vegas’taki Levi tarafından yayınlandı. DC Comics’in eğlenceli süper kahraman tonuna yaklaşma çabasının ürünü olan “Shazam!”, Marvel’ın eğlenceli tonuna yaklaşma çabası olarak görülüyor.

“Lights Out” ve “Annabelle: Creation”ın İsveçli yönetmeni David F. Sandberg‘ün yönetmen koltuğunu üstleneceği süper kahraman filminde yetim Billy Batson’ı genç oyuncu Asher Angel canlandıracak. 

Zachary Levi (@zacharylevi)’in paylaştığı bir gönderi (May 21, 2018 at 2:55ös PDT)

Zachary Levi (@zacharylevi)’in paylaştığı bir gönderi (May 21, 2018 at 2:55ös PDT)

C. C. Beck ve Bill Parker tarafından 1939 yılında yaratılan süper kahraman Shazam, genç Billy Batson’ın ihtiyaç anlarında sihirli sözcükleri söyleyerek dönüşebildiği bir süper kahraman. Sihirli sözcükleri söylediği an dünyanın en güçlü ölümlüsüne dönüşen karakter, gündelik hayatında okul ödevleri gibi meselelerle boğuşurken, süper kahraman olduğunda da dünyanın güvenliği için mücadele veriyor. Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklığı, Zeus’un görlemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip olan karakter, edindiği güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile S.H.A.Z.A.M. adını alıyor.

Süper kahraman filminde, Billy’nin arkadaşları olarak; Jack Dylan Grazer, Grace Fulton, Cooper Andrews, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand ve David J. MacNeil bulunuyor. Yetenekli oyuncu Mark Strong da filmin kötü adamı Doctor Sivana’yı canlandıracak. “Shazam!” ülkemizde 5 Nisan 2019‘da vizyona girecek.

Yönetmen:
Can Ulkay

Oyuncular:
İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor

Tür : Dram


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video