YERALTI CANAVARI DİZİSİ GELİYOR!

YERALTI CANAVARI DİZİSİ GELİYOR!

yeralti-canavari-izle-dizisi-fragman

Yeraltı Canavarı (Tremors) çocukken de oldukça oldukça severek izlediğimiz çok eski bir bilim kurgu yapımıdır. Tabii izleyicilerin isteği üzerine birkaç bölüm yayınlansa’da yoğun bir izleyici kitlesi filmi takip ederek ve yapımcı şirkete sürekli tweet atarak bezdirmesi üzerine filmin telifini Syfy adlı şirkete satın aldırdı. İlk bölümü 1990’da yapılan Yeraltı canavarı Bilim Kurgu alanında yeni bir dizi gelmesine neden olacak.

Dizinin Konusu Ne Olacak?

Yeraltı Canavarı, yerin altından yaratıkların çıkması ve bu yaratıkların yaptığı akıllıca kumpaslar sonucunda oyuncuların verdiği aksiyon dolu sahneler ve araya sıkıştırılmış komedi sahneler ile bilinir. Yapılacak dizimizin saldırıdan 25 yıl sonrasını anlattığı öne sürülüyor ancak ne kadar doğru bilemeyiz. Dizide oynayacak isimler, daha önceki bölümlerden’de bildiğimiz Kevin Bacon kameranın önünde bizlerin karşısına Valentine McKree‘yi canlandırmak üzere hazırlanıyor. Variety kanalında verdiği bir röportaja göre:

McKree tekrar canlandırmak en çok istediğim tek profildir. Bu adamın 25 yıl sonraki halini ve hangi konumda olacağını merak ediyorum.

tremors-yeralti-canavari-dizisi-izle-ne-zaman-cikacak

Yeraltı Canavarı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Bilim Kurgu kanalı olarak bilinen Syfy şirketinin diziyi ne zaman yayınlayacağı tam olarak belirli değil. Henüz bir açıklama da yapılmadı. Ancak dizimizin çıkacağı kesin olarak biliniyor. Yeraltı Canavarı dizisi bizlerin önceki tecrübelerimize dayanarak söylemek gerekirse yaklaşık 1 yada 1 buçuk yıl sonra çekimlere başlanacaktır. Sağlıcakla kalın.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video