Yeni Bir Film İzleme Sitesi Projesi

Yeni Bir Film İzleme Sitesi Projesi

Sinema film meraklısı iki kafadarın sinema biletlerinin pahalılığı, hem kendileri hem de sinemaya gidemeyen kesimin vizyondaki veya geçmiş filmleri izlemesine olanak sağlayan film sitesi projesi yapmaya sürükledi. İlk başlarda araştırmalar yapılmış ve proje yaklaşık olarak 4 ay önce hayata geçirilmiş. Sitenin ismi evet biraz ilginç www.sekfilmizle.com bazı kişilere söyleyince farklı film sitesi sanıyorlar fakat kurmuş oldukları film sitesi aksiyon filmlerinden dram filmlerine biyografi filmlerinden korku filmlerine gerilim filmlerinden savaş filmlerine aklınıza gelecek tüm 2017 ve aşağısı yapımlara yer veriyorlar. Animasyon filmleri de mevcut kısaca bu site her yaşa hitap ediyor.

Site 4 ay gibi kısa sürede iyi bir gelişim ve yüksek bir tırmanışa geçmiş gözüküyor. Bunu site kurucularından Ahmet bey e sorduk. Ahmet bey; siteye filmi eklemeden önce filmi izlediklerini ve siteye eklerken de filmin konusunu tamamen kendi cümleleri ile yazdıklarını belirtti. Yani kısaca özgün içeriğe değindi. Site ilk kurulduğu ilk aylarda 100 – 200 trafik bandında iken şu an 900-1.500 ziyaretçi bandında buda istikrarlı bir yükseliş olduğunu göstermektedir. Sitenin mobil uyumlu olması da gerçekten siteye verdikleri değeri ve özeni göstermektedir. Kontrol ettiğimiz de mobilden filmler rahatça izlenebiliyor.

Sitenin bir diğer özelliğine gelecek olursak reklamların olmayışı bir avantaj kazandırıyor bunu da sitenin diğer kurucusu olan Orhan bey e sorduk. Orhan bey film izleyicilerini reklamla boğmak istemediklerini genelde her kısma hitap ettikleri için yetişkin içerikli reklamlardan kaçındıklarını belirtti.

Peki ileride reklam almayacak mısınız diye sorduğumuz da tabi ki mantıklı yerlerden yetişkin içerikli siteler hariç, diğer yerlerden teklifler gelirse değerlendirebilir ama alacağımız reklamlar kesinlikle siteyi boğmayacak kullanıcıyı rahatsız etmeyecek herkes istediği içeriğe kolay ve rahat ulaşacak şeklinde bilgi verdi. 2018 yılına da bomba gibi bir giriş yapmayı hedefleyen site, bizde üstümüze düşen görevi yapıp en iyi filmleri sitemize ekleyeceğiz dediler.

En iyi filmler için: https://www.sekfilmizle.com/category/en-iyi-film-izle


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video