Yarım Kalan Filmi Vizyona Giriyor

Yarım Kalan Filmi Vizyona Giriyor

1915 yılında gerçekleşen Ermeni olaylarının gölgesinde yaşanan bir aşk hikayesini konu alan Yarım Kalan  filmi, beyaz perdede sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Anıl Artan, Iskui Baldzhian ve Ali Buhara Mert’in paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda ise Emre Yılmaz oturuyor.

Hayatın içinden sahneler barındıran, basit bir kurguyla hazırlanan Yarım Kalan Mucize filmi, karmaşık yollara başvurmadan, bir Türk ile bir Ermeni arasında yaşanan aşkın yol açtığı problemleri konu ediniyor. Filmde tema en basit şekliyle Türkler ve Ermeniler arasındaki hassasiyetin, problemlerin üzerine kurulu. Beyaz perdede Türk filmleri art arda vizyona girerken ilgi çekici konusu ile Yarım Kalan filminin ilgileri üzerinde toplaması bekleniyor.

yarım kalan filmi, yarım kalan sinema
yarım kalan filmi, yarım kalan sinema

Yarım Kalan Film Karakterleri

Başarılı bir kadroyla çekilen filmin oyuncu kadrosunda Anıl Altan, Ali Buhara Mert’in yanı sıra Mine Tüfekçioğlu, Melda Arat, Nihan Tarhan, İbrahim Gündoğan, Adnan Erdoğan da yer alıyor. Sinemaseverlerde ilgi uyandıran bu filmin senaryosunun altında ise üç ismin imzası yer alıyor.

2017 yılında vizyona girecek filmler arasında yer alan Yarım Kalan filminin senaryo ekibini Kurtlar Vadisi Pusu’dan aşina olunan, oyuncu kadrosunda da yer alan Adnan Erdoğan ve Yaşar İliksiz ile Haşim Akkaya oluşturuyor.

Yarım Kalan Film Konusu

Mevv Film yapım şirketi tarafından kısa bir süre sonra vizyona girmesi beklenilen Yarım Kalan filmi, görünürde izleyiciyi seyrederken yormayacak, karmaşık olaylarla boğmayacak ancak fazlasıyla düşündürecek bir aşk hikayesini konu alıyor.

İstanbul Üniversitesi’nde öğrenci olan Mert, Ermeni asıllı bir genç kız olan Iskui ile tanışır. İkili arasında kısa zamanda bir aşk başlar. Bir Türk genciyle ilişkisi olduğunu öğrenen Iskui’nin abisi ve Ermeni genç kıza oğullarının aşık olduğunu öğrenen Mert’in ailesi, bu aşk önündeki en büyük engeli oluşturacaktır.

Birbirlerine tutku ile bağlı olan Mert ve Iskui, aşkları uğruna önlerine çıkan her engelle mücadele etmeye hazırdır.

Yarım Kalan Vizyon Tarihi

Ermeni – Türk çatışmalarını konu alarak, bir aşk hikayesi üzerinden bunları beyaz perdeye aktaran film, yeni çıkan filmler arasında ilgi toplamaktadır. 8 Eylül 2017 Cuma günü, vizyona girecek olan filmin, sinemaseverler tarafından merakla beklendiği bilinmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=fjeDzS5Avbo


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video