Yakın Plan: Chris Pratt

  • 6 ay ago
  • 105
  • Haziran 26, 2018 10:49 edited
Yakın Plan: Chris Pratt

İyi ki doğdun Chris Pratt!

Chris Pratt bugün 39. yaşına bastı. Hollywood’un taze keşiflerinden sayılabilecek olan yakışıklı oyuncunun doğum günü şerefine en öne çıkan 10 rolünü sizler için derledik.

18 yıllık kariyerinin büyük bir bölümünü yan rollerde geçiren ve romantik komediler ile sıyrılmaya çalışan oyuncu, 2014 yılında Marvel sayesinde parlamayı başardı. Gezegenlerin refahından sorumlu Galaksinin Koruyucuları ekibinin lideri Star-Lord rolünü kapan Chris Pratt, o zamandan itibaren adeta yıldız gibi parlamaya başladı. Ardından Jennifer Lawrence ile başrolünü paylaştığı bilim kurgu filmi Uzay Yolcuları ve yıldızlı kadrosunda dev isimleri barındıran Muhteşem Yedili ile adından söz ettiren oyuncuyu son olarak ise hala sinemalarda fırtınalar estirmeye devam ettiren Avengers: Infinity War‘da (Avengers: Sonsuzluk Savaşı) ve Steven Spielberg‘ün vizyonu ile hayat bulan ve yıllarca gelişimin ardından bugünlere gelen Jurassic Park serisinin son devam halkası Jurassic World: Yıkılmış Krallık‘ta gördük.

“Sevimli, tombul ve şapşal yan rol” kalıbını yıkan oyuncu, günümüzde Hollywood’un en beğenilen erkeklerinden biri olmayı başardı. Romantik komedi filmlerinin güldüren yüzüyken, aksiyon filmlerinin aranan kahramanına dönüşen Chris Pratt’ın doğum gününü içtenlikle kutluyoruz!

Yönetmen:
Kamil Çetin

Oyuncular:
Enes Batur, Ceyda Düvenci

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video