Vizyondaki Filmler : B Planı Film İncelemesi

Vizyondaki Filmler : B Planı Film İncelemesi

B Planı Filmi Hakkında Merak Edilenler

İlk bakışta yönetmenleri ve oyuncu kadrosuyla herkese ilgi çekici gelecek olan bu aksiyon filmi Türk-Alman ortak yapımıdır. Yönetmenleri Ufuk Genç ve Michael Popescu olan filmin oyuncu kadrosu da oldukça karışık. Başrolde Türk oyuncu Can Aydın’ın olmasının yanı sıra Skyfall filminden gözünüzün ısıracağı Almanya doğumlu, Uzak Doğu kökenli aktör Cha-Lee Yoon da başroller arasında. Cha-Lee Yoon’un Açlık Oyunları Serisi ve Bulut Atlası gibi filmlerde birlikte rol aldığı Phong Giang’ın da oyuncu kadrosunda olması son derece ilgi çekici. Bu son derece enteresan yönetmen ortaklığı ve oyuncu kadrosu bile film üzerinde merak uyandırmak için yeterli. Vizyona girecek filmler içerisinde belki de en çok ilgi çekeni tam adı “B Planı: Yemişim A Planını” olan bu 1 saat 38 dakikalık aksiyon filmi. Filmin yapım yılı 2016’dır; ancak ülkemizde henüz yeni gösterime girecektir. Gösterim tarihi 18 Ağustos 2017’dir. Yapım yeri Almanya olmakla birlikte orijinal adı; Plan B: Scheiß auf Plan A’dır. Film heyecanla izleyeceğiniz bir aksiyon filmi olmakla birlikte aynı zamanda da gülerek izleyeceğiniz bir komedi filmi olma özelliği de taşımaktadır.

plan b izle, plan b oyuncuları

Yabancı Film Kategorisinin En İyilerinden

Filmde 3 sıkı dostun eğlenceli macerasını izleyeceğiz. Bu 3 yakın arkadaşın her biri dövüş sanatlarında uzman kişilerdir. Ancak bir arkadaşlarının başı gangsterlerle fena halde derttedir ve bu kafadarlar arkadaşlarını gangsterlerin elinden kurtarmaya karar verirler. Girdikleri bu zorlu yolda başlarına hiç beklemedikleri pek çok şey gelecektir. Bir hazine avına çıkmaya karar verirler ve kendilerini Berlin’in yeraltı dünyasında epey ilginç bir konumda bulacaklardır. İşler öyle bir hal alır ki artık Berlin’in yeraltı dünyasının liderini tahtından edecek bir komplo içerisindedirler ve bu karmaşıklıktan kurtulmak hiç de kolay olmayacaktır. Film hikayesiyle ilginç konulu yabancı filmler içerisinde yer alacağa benziyor.

B Planı Film Önerisi!

Eğer siz de konusu ve oyuncu kadrosuyla ilgi çekici film önerileri arıyorsanız bu filmi mutlaka gösterime girer girmez izlemelisiniz. Asla pişman olmayacağınız bir sinema keyfi yaşamak istiyorsanız B planı: Yemişim A Planını filmi tam da size göre.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. Medeni Ekinci

    bakalım nasıl mış film…


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video