Vince Vaughn “Against All Enemies” Kadrosuna Dahil Oldu!

  • 7 ay ago
  • 150
  • Mayıs 15, 2018 3:33 edited
Vince Vaughn “Against All Enemies” Kadrosuna Dahil Oldu!

Aktris Jean Seberg’i anlatacak filmin başrolünde Kristen Stewart yer alıyor.

Geçtiğimiz sene “Brawl in Cell Block 99” filminde boy gösteren Vince Vaughn’un yeni projesi belli oldu. Başarılı aktör, politik gerilim filmi “Against All Enemies”in kadrosuna katıldı. Oyuncu filmde soruşturmadan sorumlu FBI ajanı Carl Kowalski’yi oynayacak.

Ödüllü aktris Kristen Stewart’ın başrolünü üstlendiği film bol yıldızlı kadrosuyla dikkat çekiyor. 2016 yapımı “Una” filmiyle tanıdığımız Benedict Andrews’un yönetmen koltuğuna geçtiği filmde, “Boyun Eğmez” ile tanınan Jack O’Connell, Marvel Sinematik Evreni’nden Anthony Mackie, “Atlanta” dizisinin yıldızı Zazie Beetz, Margaret Qualley ve Colm Meaney yer alıyor.

“Against All Enemies”, aktris Jean Seberg’i araştırmak üzere görevlendirilen genç bir FBI ajanının adımlarını takip ediyor. 1960’ların sonlarında Los Angeles’taki sivil haklar hareketinde yer alan Seberg, radikal Afrikalı-Amerikalı aktivist örgütü Black Panther Partisi’ni desteklemiş ve sonuç olarak FBI, COINTELPRO programı aracılığıyla kendisini baltalama girişimlerinde bulunmuştu. “Saint Joan”, “Breathless”, “Bonjour Tristesse” ve “Lilith” gibi filmlerde boy göstermiş olan Seberg, 40 yaşında Fransa’da hayata veda etti. Şüpheli koşullar altında ölen aktrisin ölümü yetkililer tarafından “olası intihar” olarak kaydedildi.

Yönetmen:
David Leitch

Oyuncular:
Ryan Reynolds, Josh Brolin

Tür : Aksiyon


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video