“Üç Harfliler: Beddua”dan Beklenen Fragman!

  • 7 ay ago
  • 122
  • Mayıs 19, 2018 16:14 edited
“Üç Harfliler: Beddua”dan Beklenen Fragman!

“Üç Harfliler: Beddua” dehşet salmaya geliyor.

Merakla beklenen Üç Harfliler: Beddua‘dan ilk fragman geldi. Yerli korku sinemasının beğenilen isimlerinden Alper Mestçi‘nin imzasını taşıyan film, “Üç Harfliler” korku serisinin 4. devam halkasını oluşturuyor. Fragmanın her saniyesinde, korkunun şiddeti artarak devam ediyor.

Melek, Burcu, Eda ve Ayla dört lise arkadaşıdır. Mezuniyetlerinin ardından yıllar geçmiş olsa da birbirlerinden kopmamışlardır. Hayatları, Havel adında Şaman bir kadın ile karşılaştıkları geceden sonra ise tamamen değişecek ve bir daha eskisi gibi olmayacaktır. “Üç Harfliler: Beddua”; bu dört genç kızın kimin tarafından edildiği belirsiz, hayatlarını cehenneme çeviren bir beddua ile yüzleşmelerinin Bursa’da yaşanmış gerçek hikayesi!

Başrollerine Beyzanur Mete, Esma Soysal, Şerife Ünsal ve Gizem Takma’yı yerleştiren korku filminde Nural Erkol, Vural Ceylan, Nurdan Tünay Kekeç, Aydın Erek, Uğur Sidar Acar ve Yavuz Çetin de yer alıyor. Senaryosunun da Mestçi’ye ait olduğu filmin görüntü yönetmenliğini Eren Nayir üstlenirken, müzikler de ise Reşit Gözdamla’nın imzası var. Merakla beklenen film 15 Haziran Cuma günü vizyona girecek.

Yönetmen:
Hasan Gökalp

Oyuncular:
Beyza Metin, Gamze Kırlı

Tür : Korku


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video