Türkiye’nin En Prestijli Yabancı Dizi Sitesi Ödülü Bu Sene Dizijob.com’da

Türkiye’nin En Prestijli Yabancı Dizi Sitesi Ödülü Bu Sene Dizijob.com’da

Türkiye’de 6 yıldır, her yıl düzenli olarak düzenlenen en iyi web siteleri ödüllerinde en iyi yabancı dizi sitesi dalında dizijob.com ödüle layık görüldü. Bir çok dalda ödüllerin verildiği gecede en çok dikkat çeken ödül dizi izleme siteleri oldu. Böyle bir sürprizin yaşanmasını otoriteler şöyle açıkladı: “aslında tüm kategorilerde favori olarak gösterilen siteler 1. lik ödülünü alırken dizi izleme kategorisinde henüz çok yeni bir site olan dizijob.com’un ödül alması hepimizi şaşırttı.” dedi.

Bizlerde bu konu üzerinde biraz araştırdık ve insanların neden bu siteyi seçtiği konusunda bir kaç fikir edindik. İşte Dizijob sitesinin neden 1. seçildiği hakkında bir kaç bilgi.

Türkiye’nin en iyi yabancı dizi izleme sitesi

  1. Dizijob ziyaretçileri ile anlık iletişime geçiyor ve onlara her konuda yardım ediyor. Ziyaretçiler özel dizi isteklerinde bulunduktan bir kaç saat sonra arşivi ile birlikte siteye eklenmiş oluyor. Aynı zamanda eklenen tüm diziler Türkçe alt yazılı ve HD kalitede.
  2. Site tasarımı kullanıcılara göre yapılmış. Oldukça kullanışlı bir tasarımı var. Ayrıca ziyaretçiler siteye kaydolarak izledikleri diziyi kaydedebiliyor, favorilerini belirleyebiliyor ve izledikleri son bölümü hatırlamak zorunda kalmıyorlar.
  3. Henüz çok geniş bir arşivleri olmasa da tüm bölümler sorunsuz bir şekilde izlenebilmekte. Ayrıca her gün onlarca bölüm siteye ekleniyor. Bu da büyük bir avantaj sağlıyor.

Tüm bu nedenlerden dolayı dizijob.com sitesinin bu kategoride birinci sırada yer alması bizce de gerçekten doğru bir karar. Site içerisinde gördüğünüz eksiklikleri yöneticilere bildirmeniz ise yönetimin ziyaretçilerden tek beklentisi.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video