“To All The Boys I’ve Loved Before”dan Teaser Var!

  • 5 ay ago
  • 98
  • Haziran 27, 2018 9:03 edited
“To All The Boys I’ve Loved Before”dan Teaser Var!

“To All The Boys I’ve Loved Before” ile Lana Condor’un aşkı ortaya çıkıyor.

To All the Boys I’ve Loved Before tanıtımında Lana Condor aşk krizinde! Ergenlik çağının duygusal zorluklarını temel alan Netflix komedi-dramı, seyircilerini lise sıralarına geri döndürecek. Gençlik filmi, Jenny Han imzalı romandan uyarlanıyor.

On altı yaşındaki genç Lara Jean sıradan bir lise öğrencisidir. Ergenlik çağındaki her genç kız gibi o da kalbini genç erkeklere kaptırmaktadır. Sevdiği her çocuk için bir mektup yazan Lara’nın aşkları her daim gizli kalmaya mahkumdur. Bu yüzden de asla söyleyemeyeceği duygularını kimsenin okuyamayacağını bildiği mektuplara rahatça aktarmaktadır. Ancak bir gün, asla göndememek üzere yazdığı 5 mektup, asla vermeyi göze alamayacağı hedeflerine gizemli bir şekilde postalanır. Bu gelişmeyle birlikte Lara’nın güvenli alanında yaşadığı platonik aşklar bir anda rayından çıkmıştır. Sevdiği erkekler, Lara’nın kendileri hakkında artık ne düşündüğünü öğrenmiştir; üstelik hepsi de aynı anda. Artık Lara’nın onlara aşık olduğunu bilen bu 5 genç adam bu mektuplar hakkında ne düşünecektir?…

Başrolüne yeni nesil X-Men’in Jubilee’si Lana Condor’u yerleştiren gençlik filminde “The Fosters”tan Noah Centineo, “Pretty Little Liars”tan Janel Parrish, “Flipped”ten Israel Broussard, “The Babysitter”dan Andrew Bachelor, “My Big Fat Greek Wedding”ten John Corbett ve Anna Cathcart da yer alıyor. 

Yönetmen koltuğunda Susan Johnson’ın oturduğu gençlik filminin senaryosu ise ilk kez bir film senaryosunda kalem oynatan Sofia Alvarez’in imzasını taşıyor. Film 17 Ağustos‘ta Netflix kullanıcıları ile buluşacak.

Yönetmen:
Kamil Çetin

Oyuncular:
Enes Batur, Ceyda Düvenci

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video