Timothée Chalamet ve Steve Carell’lı “Beautiful Boy”dan Yeni Görsel!

  • 4 ay ago
  • 75
  • Temmuz 19, 2018 0:57 edited
Timothée Chalamet ve Steve Carell’lı “Beautiful Boy”dan Yeni Görsel!

“Beautiful Boy” filminden yeni bir görsel yayınlandı.

Beni Adınla Çağır” ile Oscar’a aday gösterilen genç yıldız Timothée Chalamet ve Altın Küre ödüllü Steve Carell’ın başrollerini üstlendiği drama filmi “Beautiful Boy”dan yeni bir görsel yayınlandı.

“Beautiful Boy”, David ve oğlu Nick’in ilişkisini konu ediyor. Nick parçalanmış bir ailenin çocuğudur. Annesi Vicki ile babası David boşanmıştır ve mahkeme onun velayetini annesine vermiştir. İyi bir baba olan David boşanmanın ardından oğlundan uzak kalsa da onunla ilgilenmeyi ihmal etmez. İyi bir çocuk ve başarılı bir öğrenci olan Nick’in hayatındaki değişim kısa sürede ailesinin de dikkatini çeker. Oğlundaki değişimlerin nedenini anlamaya çalışan David acı bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Nick, kristal meth bağımlısıdır. David, oğlunu iyileştirmeye kararlıdır ve her ne olursa olsun onu içine düştüğü bataklıktan kurtaracaktır.

Oyuncu kadrosunda Maura Tierney, Christian Convery, Kaitlyn Dever, Amy RyanStefanie Scott ve Julian Works gibi isimlerin de yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ödüllü Belçikalı sinemacı Felix Van Groeningen oturuyor. Gerçek bir hikayeyi temel alan film “Beautiful Boy: A Father’s Journey Through His Son’s Addiction” isimli kitaptan uyarlanıyor.

Ülkemizde ne zaman gösterime gireceği bilinmeyen “Beautiful Boy”un Amerika vizyon tarihi 12 Ekim.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video