The X-Files 11. Sezon Fragmanı “Hell on Earth” İzle

The X-Files 11. Sezon Fragmanı “Hell on Earth” İzle

Gelmiş geçmiş en uzun dizilerden biri olan The X-Files 11. Sezon fragmanı ile muhteşem bir şekilde buluştu. Javits Center’da yapılan New York Comic-Con 2017 etkinliğinin son gününde The X-Files yeni sezon ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu. Yabancı dizi sevenlerin merak ile takip ettiği dizi hakkında son haberleri sizler ile paylaşıyoruz.

The X-Files 11. Sezon fragmanı izle
The X-Files 11. Sezon fragmanı izle

The X-Files 11. Sezon İncelemesi ve Sezon Notları

Javits Center’ da yapılan galayı tıka basa dolduran izleyiciler büyük bir şaşkınlık ile The x-files yeni sezon tanıtımı ile karşılaştı. Dizinin ünlü yapımcısı Chris Carter, The X-Files dizisinin büyük ses getirecek tanıtımı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Dizinin başrollerindeki Gillian Anderson (Dana Scully), Mitch Pileggi (Walter Skinner) ve David Duchovny (Fox Mulder) ile birlikte açıklama yapan ünlü yapımcı yeni sezona dair bilgiler verdi. Dizinin fragmanında oldukça aksiyon sahnelerinin yanı sıra olaylara karışan FBI’dan tutunda, korkutucu karanlık tüneller ve el fenerleri ile dolu sahneler, araç kovalama sahneleri dizinin ne kadar ilgi çekeceğinin sinyalini verdi. Fragmanın ana temasından da belli olduğu gibi Scully  “Onu bulmalısın ve dünyaya cehennemi salmadan önce onu durdurmalısın” dediği Mulder’in oğlu William dizinin ana karakteri olacak.

The X-Files 11. Sezon Ne Zaman Başlayacak

 Yabancı dizi The X-Files yeni sezon başlaması ile ilgili açıklama henüz yapılmasa da fragmanı izlediğimizde The X-Files yeni sezonu 2018’de başlayacağını görebiliyoruz. Dizi ile alakalı gelen bütün bilgileri sizlere dizi haberleri köşemizden vermeye devam edeceğiz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video