The Walking Dead Ölüm Listesi Rick Grimes?

The Walking Dead Ölüm Listesi Rick Grimes?

 

 

Bu yıl 7. Sezonu Yayınlanan The Walking Dead’ın ilk 11 Bölümünü geride bıraktık ve 12. Bölüm 6 Mart’ta vizyona girecek..

Çok çekişmeli geçen aksiyonun, gerilimin, korkunun, gizemin ve seyirciyi şaşkına düşürecek  hamlelerin eksik olmadığı bir nebze de olsa  sakin bir yaşamın sakin bir hayatın geçmediği Walking Dead serisinin biz seyircilerine bomba gibi bir haberi olacak, bir kısmımız üzüleceğiz bir kısmımız da normal karşılayacak ama üzülen kısmın çok olacağını tahmin edebiliriz.
7.Sezon 12. Bölüm de veya da 8. Sezonun ilk bölümlerinde bir başrolümüz aramızdan ayrılacaktır. Hangisi? Kim ? gibi sorular soranlarınız olacaktır elbette.

Bildiğiniz üzere bu sezon aramızdan ayrılanlar bizlerde yer edinmiş kişilerdi.
‘’Michael Cudlitz’’  namı değer ‘’Abraham Ford’’ Abraham, bir çok izleyicinin idölü haline gelmiş sert, saldırgan birisi olmasının yanında bir o kadar da eğlenmesini bilen otoriter sahibi kişiliği olan Abraham, ‘’Jeffrey Dean Morgan’’ bir çok kişinin sevmediği ‘’Negan’’ tarafından ‘’Lucille’’ ismini verdiği beyzbol sopası ile kafası dağıtılarak öldürüldü.
-‘’Steven Yeun’’,‘’Koreli’’,’’Çinli’’ diye lakap takılan ‘’Glenn’’Sevecen ve Eczane de yaptıklarıyla seyircileri şimartan bir karakterdi. Tam bir idöl adamı ve çocuk babası kişiliği vardı. Gerçek mesleği mankenlik olan ‘’Lauren Cohan’’ dizideki ismiyle ‘’ Maggie’’..Göz kamaştırıcı güzelliği ve dizide yaptığı fevkalade taktikleri, düşmanlarla ve zombiler ile yaptığı stratejik savaşlarda fevkalade fiziği ile seyircilerin gözlerini parlatan ve Glenn’in Kız arkadaşı olan Maggie nin gözü önünde ’Negan’’ tarafından Lucille adlı sopasıyla feci  şekilde kafatası dağıtılarak hüzünlü bir şekilde aramızdan ayrılanların arasına girdi…
-Bu sezon hile ve cambazlıkla ‘’Andrew Lincoln’’ bizim tabirimizle Reis ünvanını alan ‘’ Rick Grimes’’in yerine geçmeyi planlayan, ‘’Alexandria’’ nın kontrolünü ele almak isteyen ve onu öldürmeye çalışan ‘’Austin Nichols’’ çapkın adı verdiğimiz ve çapkınlıklarıyla meşhur ‘’Spencer Monroe’’ ’Negan’’ tarafından büyük ve şahvetli palası ile karnı yarılarak öldürüldü.

Yeni bölümde veya da yeni sezonda olacaklardan birisi de bir başrolün büyük bir ses getirecek ölümü olacak ha merak etmeyin Rick e bir şey olmayacak sadece ölebilecek ve tehlikeli sularda yüzen kişilerden bahsediyorum. ‘’Michone’’ Namı değer kara meleğimiz, ‘’Carol’’ sürekli bir atraksiyon halinde olan şeytanı bile dize getirebilecek ikna kabiliyetine sahip ablamız. ‘’Carl Grimes’’ Rick’in oğlu olur kendisi babası gibide cesur ve yüreklidir kendisi o yüzden öleceklerden birisi de bu ki listede en başta olacaklardan birisi.Kilise papazımız ‘’Gabriel’’ son zamanlarda çok fazla maceraya atılıyor.Şimdi geldik sonuncu şanssız kişiye ‘’Aoron’’ Adamın dibi desem çünki bu kişi benim idölümdür. Ölürse moralim bozulur şimdiden keşke ölmese diyorum…

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. Türkan

    The Walking DEAD’i nereden izlerim?


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video