THE WALKING DEAD 8. SEZON ÇEKİMLERİ DURDURULDU!

THE WALKING DEAD 8. SEZON ÇEKİMLERİ DURDURULDU!

8-inci-sezon-gelecek-mi-the-walking-dead-twd

The Walking Dead, özellikle 7. sezonun son bölümlere oldukça çınlama yapan ve dünyanın en çok izlenen yabancı diziler listesinde ilk 5 sırada yer alıyor. Dizimizin ne zaman yayına gireceğini daha önce açıklamıştık. Dizimiz The Walking Dead 8. sezona kaldığı yerden devam edecek ve Sonbahar aylarında bizlerin karşısına ekranlara tekrar dönmek için hazırlanıyor. Son zamanlar da olan sıkıntılar aksaklıklara bakılacak olursa dizimiz biraz daha geç çıkacakmış gibi görünüyor.

The Walking Dead ile yaptığımız başka haberlerimizde THE WALKING DEAD BEKLEDİĞİMİZDEN ERKEN ÇIKACAK haberini yapmıştık. Şimdi bu problem nereden çıktı? The Walking dead 8. sezon gelecek mi? The Walking Dead 8. sezon geç mi başlayacak? The Walking Dead 8. sezon yayın tarihi ne zaman? gibi soru sorduğunuzu duyar gibiyiz.

the-walking-dead-cekimler-durduruldu-8-sezon-ne-zaman-gelecek

Robert Kirkman tarafınca yaratılıp bizlerin karşısına sunulan The Walking Dead genellikle Ekim ayında izleyici karşısına çıkıyor. Yani tam olarak kesin bir sonuç isterseniz The Walking Dead sezon başlangıçları normalde Ekim ayının ikinci haftası karşımızda bulunuyor. Bu alışık duruma farklı olan bir durum var ve bu durum ne yazıkki The Walking Dead’in 8. sezonunun geç geleceğinin habercisi. Geç gelmesinin tek sebebi FEAR THE WALKING DEAD.

Fear The Walking Dead, bizim The Walking Dead dizimiz ile aynı dünyada geçmekte ve üçüncü sezonu şuan karşımızda. Üçünce sezonuna ara veren ve kalmış olan son altı bölümünü de 10 Eylül‘den itibaren pazar günleri ekrana getirecek. Buna bakacak olursak 23 ekim‘de altı bölümünü bitirecek ve The Walking Dead 8. sezon 29 ekim‘de karşımıza çıkacak. Eğer AMC bir sorun çıkarmazsa ve önceki seneki gibi bir durum yaşatırsa karşımıza 5 Kasım‘da da çıkabileceği söyleniyor. Bu durumun bizi ne kadar üzdüğünü varsaysak ta yapacak bir şey olmadığın görmekteyiz. Sağlıcakla kalın.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video