The Walking Dead 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

The Walking Dead 8. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

AMC tarafından yayınlanan ve milyonlarca takipçisi bulunan dizi The Walking Dead 8. Sezon 1. Bölüm yayınlandı. The Walking Dead yeni bölümü izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. TWD yeni sezon ile birlikte diziyi özleyen milyonlarca kişi sosyal medyayı paylaşım yağmuruna tuttu. The Walking Dead 8. Sezon incelemesi yabancı dizi haberleri bölümümüzde sizlerle.

The Walking Dead 8. Sezon 1. Bölüm izle
The Walking Dead 8. Sezon 1. Bölüm izle

The Walking Dead 8. Sezon 1. Bölüm Neler Oldu?

Dünya üzerinde milyonlarca takipçisi bulunan dizinin 8. Sezon 1. Bölümü yayınlandı. Uzun zamandır yeni sezonu bekleyen izleyicilerin merakla beklediği yeni bölüm oldukça heyecanlı geçti.

TWD yeni sezona bomba gibi bir bölüm ile geri döndü. Rick, Negan’ın bütün karakollarını eline geçirmek için bir liste yapıyor. Carol, Morgan veDarly listedeki herkesi tek tek öldürecekler. Hilltop’un desteğini arkasına aldığını zanneden Maggie, Rick ile Negan’a baskın yapmak için bir plan yapıyorlar. Ancak ters giden bir şey olacağından habersiz yürütülen bu plan başarıya ulaşacak mı?

Morgan, Carol ve Darly Survivorlara çıkan bütün yolları temizleyip bir zombi ordusu ile bulundukları üsse doğru yola çıkıyorlar. Bu sırada Negan’a destek verecek bütün araçları havaya uçurdukları sahneye hayran kaldım. Ezekiel ve ordusu Rick’in yanında Negan ile savaşmak için ekibini topluyor ve baskında yer alıyorlar.

Rick ve ekibi Negan’ın üssüne giriyorlar bu sırada balkona çıkan Negan ve survivorlar hiç beklemedikleri şekilde kalabalık bir ordu gördüyse de geri adım atmıyorlar. Destek geleceğini zanneden Negan Rick’i kışkırtıcı konuşmalar yapıyor. Desteğin gelmeyeceğini anlayan Negan son kozu olarak Hilltop lideri George’yi konuşma yapması için balkona çıkartıyor ancak yaptığı konuşma Jesus tarafından kesiliyor ve Hilltop halkının Meggie’nin arkasında olduğunu söylüyor.

Rick geri sayım yatıktan sonra Negan’ın üssünü yoğun şekilde ateşe tutuyor. Darly’nin getirdiği zombi ordusu ile birleşen kuvvet Negan’ı ve ordusunu etkisiz hale getirebilecekler mi? Negan tekrar bu durumdan nasıl kurtulacak 2. Bölümde daha fazla ayrıntı AMC tarafından verilecek gibi.

The Walking Dead 8. Sezon 1. Bölüm incelemesi şimdilik bu kadar uzun zamandır diziyi bekleyenleri tatmin edecek bir bölüm bizleri bekliyor. TWD 8. Sezon izlemek isteyenler telif hakkı nedeni ile sadece resmi kanallar yolu ile diziyi izlemelerini tavsiye ediyoruz. Sizleri The Walking Dead 8. Sezon 1. Bölüm fragmanı ile başbaşa bırakıyoruz iyi seyirler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video