The Flash – 3. Sezon 14. Bölüm İnceleme – Yorumlama

The Flash – 3. Sezon 14. Bölüm İnceleme – Yorumlama

DİKKAT !
BÖLÜMÜ HENÜZ İZLEMEMİŞ OLANLAR İÇİN BU YAZI SPOILER OLABİLİR.

the-flash-yeni-sezon-ne-zaman

Selamlar, öncelikle bölümü izlediğinizi varsayarak incelemeyi dile getirmek istiyorum. Bu bölümde Grodd saldırısına karşın olarak Barry Allen görmüş olduğunuz gibi arkadaşlarından yardımlar istedi ne yaptı ne etti Grodd’ı yendi sonunda. Tamam asıl sadede gelelim. Ney nasıl olmalıydı? Grafiklerin gideri varmı?

Bildiğiniz gibi yaklaşık 3 bölümdür Grodd konuşuluyor. Hatta geleceği gösteren gazeteye de bakacak olursak Grodd üzün süredir saldıracağı konusunda bilgimiz var. Gördüğümüz gibi son bölümlerde de Grodd’ın ordu toplamak için diğer dünyadaki Goril ordusunun liderini Flash’a yendirtti. Tabi Flash onu öldürmedi. Kafamıza takılan olay şu; Grodd nasıl olurda o kadar ordu toplar hizmete kapılır daha sonra son izlediğimiz bölümde o kadar orduyla bir fikre yenik düşer anlamış değilim. O kadar hizmet edilsin aksiyon beklenilsin ancak koca orduyu bir anda lider değişikliği nedeniyle diskalifiye edilsin. Bu canımızı sıktı ve yinede son bölümlerde çekicilik halen devam ediyor.

Diğer bir husus da şu ki; Jesse’nin babası olan Wells’in erken ayrılması kötü oldu. Aslında yedekte olan Wells komik, tatlı ve akıllı olmasına rağmen diğer Wells karakterinin yerini tutmuyor.

Yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

 1. Hakan

  Katılıyorum ama bana göre anlattığınızdan biraz daha güzeldi sanki 🙂

  • Uğur Şahan

   Yorumunuz için Teşekkürler …
   Hakan bey, Biz bunları yorumlarken tüm duygularımızı katarak yorumluyoruz lakin Diziler çok güzel ve daha fazla duyguyu hakediyor. Bizler yetersiz kalıyoruz…


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video