THE 100 4. Sezon 12. Bölüm İncelemesi ve Yorumlaması

THE 100 4. Sezon 12. Bölüm İncelemesi ve Yorumlaması

DİKKAT!  THE 100 4. SEZON 12. BÖLÜMÜ İZLEMEYENLER İÇİN SPOILER İÇEREBİLİR.

the100-octivia-clark-izle-dizibey

Her zaman dediğimiz gibi yeni bölümü izlemişsiniz gibi davranarak konuya giriş yapmak istiyoruz. The 100‘de önceki bölümde Bellamy sığınağın kapısını başta kardeşi olmak üzere dünyalılar için açmıştı. Açmasının sonucunda tabi bildiğiniz gibi her klandan 100 kişi olmak üzere gök halkı da buna mecbur.

Ne yazık ki görünürlüğü pek olmayan ama bizlere taht kuran bazı oyuncular diziden ayrılacakmış gibi geliyor. Hatta bırakın ayrılmasına sezon finaline bir bölüm kaldı.

Bugün yine kızgın olduğumuz ama bir o kadar da sevdiğimiz Octivia, sert tavırlarıyla salakça kararlarıyla illa kendisine düşman yapacak bizi. Tamam dünyalıları kurtaracaksın falan kendi halkını bırakıyor onlara geçiyorsun tamam ama Thelenious’a gelip neden geçmiş konuları açıyorsun? Salaksın resmen orada herkesin bir derdi devası var dünyanın sonu gelmiş geçmiş konuları açıyor aptal aptal hareket ediyor.

Aklımızda bir konu daha var. Bellamy ve Clark, Raven’ı kurtarmak için uzaya çıkma kararını alıp yola koyulmaları güzel müthiş olacak ama dünyada olmamaları gerçekten de üzücü olacak çünkü bizim tahminimizce 5. sezon dan boyunca uzayda takılacaklar ve sonunda dünyaya döndüklerinde sezon finali verecek. Tabi bu bir öngörüş kesin bir gerçek değil. Uzaya gitmeleri bizce kötü olacak gibi bir his var ancak göreceğiz. Sizinde yorumlarınızı bekliyoruz bir sonraki incelemede görüşmek üzere.

Facebook sayfamızı beğenin : TIKLA

Deneme türünde ki yazımızı beğendiniz mi? Yorum yapın o halde.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video