Taron Egerton’lı “Robin Hood” Uyarlamasından Yeni Poster!

  • 6 ay ago
  • 128
  • Mayıs 30, 2018 20:20 edited
Taron Egerton’lı “Robin Hood” Uyarlamasından Yeni Poster!

Filmin kadrosunda Jamie Foxx, Ben Mendelsohn ve Jamie Dornan da yer alıyor.

İngiliz halk kahramanı Robin Hood’un yeni beyaz perde uyarlamasından yeni bir poster yayınlandı. Zenginden alıp fakire veren ikonik karakter bu kez “Kingsman” serisi ile tanınan Taron Egerton ile hayat buluyor.

Başarılı aktöre filmde, Little John rolünde Jamie Foxx, Friar Tuck rolünde Tim Minchin, Marian rolünde Eve Hewson, şerif rolünde Ben Mendelsohn ve Will Scarlet rolünde Jamie Dornan eşlik ediyor. “Black Mirror” ve “Peaky Blinders” gibi önemli dizilerde yönetmenlik yapmış olan Otto Bathurst filmin yönetmenliğini üstlenirken, senaryo Joby Harold ve David James Kelly ikilisinin kaleminden.

Bir kez daha adaleti kendi sağlayan kahramanın beyaz perdeye döneceği yeni uyarlamada Haçlı Seferleri’nden dönen Robin Hood yerel halkın ekonomik sıkıntılarına yardım ederken, Nottingham Şerifi’nin yolsuzluklarıyla savaşıyor. Gelen görüntülere bakılırsa, modern Robin Hood eski dönemin Batman’i tadında bir karakter olacak. Silah kullanımındaki hızı, modifiye edilmiş tatar yayı ve kimliğini gizleyen pelerinli kostümüyle halk kahramanından çok bir süper kahraman edası taşıyan karakterin beyaz perde macerası bakalım nasıl olacak?

“Robin Hood” ülkemizde 23 Kasım’da vizyona girecek.

Yönetmen:
Özlem Kayhan, Volkan Gültekin

Oyuncular:
Hasan Gümet, Köksal Baba

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video