Sylvester Stallone “Escape Plan 2: Hades” ile Geri Döndü!

  • 6 ay ago
  • 119
  • Mayıs 21, 2018 11:07 edited
Sylvester Stallone “Escape Plan 2: Hades” ile Geri Döndü!

Sylvester Stallone’lu devam halkasından ilk fragman yayınlandı.

Uzun zamandır beklenen Escape Plan 2: Hades‘ten fragman geldi. 2013 yapımı “Kaçış Planı”nın 5 yıl aradan sonra gelen devam halkası “Escape Plan 2: Hades”te bir kez daha başrolü aksiyon yıldızı Sylvester Stallone üstleniyor.

“Kaçış Planı” yapısal güvenlik konusunda dünyanın en önde gelen yetkililerinden olan bir adamın, “Mezar” olarak adlandırılan çok gizli, yüksek teknolojili bir tesisten kaçma planını ele alıyordu. Aldatılmış ve haksız yere hapsedilmiş olan Ray Breslin, kendisi gibi bir mahkum olan Emil Rottmayer ile şimdiye kadar yapılmış en korumalı ve müstahkem hapishaneden kaçmak için cüretkar ve neredeyse imkansız bir plan tasarlamak için iş birliği yapıyordu. Devam halkasında da Breslin’i takip ediyoruz.

Breslin, yüksek güvenlikli hapishaneden kaçışının yıllar sonrasında yeni bir birinci sınıf, kiralık güvenlik gücü oluşturmuştur. Ama takım üyelerinden biri Hades olarak bilinen bilgisayarlı tekno-terör savaş-labirentinde kaybolduğunda, Breslin ile Trent DeRosa ile birlikte, dünyanın en iyi gizli hapishanesine girme, kaçırılan takımı serbest bırakma ve onları canlı halde geri getirmenin bir yolunu bulmalıdır…

Başrolde Stallone’a “Galaksinin Koruyucuları” serisinin Drax’ı olarak parlayan Dave Bautista‘nın eşlik ettiği aksiyon filminde Huang Xiaoming, Jaime King, Jesse Metcalfe, Wes Chatham, Lydia Hull, Titus Welliver ve Curtis Jackson da yer alıyor. Yönetmen koltuğunu “Arsenal”e imza atan Steven C. Miller’ın üstlendiği devam halkası 29 Haziran‘da ülkemizde vizyona girecek.

Yönetmen:
Kudret Sabancı

Oyuncular:
Hilmi Cem İntepe, Gizem Karaca

Tür : Dram


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video