Söz dizisi 18. Bölüm Fragmanı izle Söz yeni bölüm fragmanı

Söz dizisi 18. Bölüm Fragmanı izle Söz yeni bölüm fragmanı

Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisi 18. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta Söz dizisi Youtube üzerinde en çok aranan kelime oldu. Söz dizisi 18. Bölüm izlemek isteyenler önümüzdeki Pazartesi kimseye söz vermesinler.

Söz dizisi 18. Bölüm izle
Söz dizisi 18. Bölüm izle

Söz Dizisi 18. Bölüm Neler Olacak?

Söz dizisi yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Söz dizisi son bölümü oldukça heyecanlı bir yerde bittiği için birçok izleyici yeni bölüm özetini merakla beklemeye başladı. Söz dizi incelemesi bölümünde yeni bölüm ayrıntılarını vermeye çalışacağız.

Agah ile toplantı yapan kişiler çok önem verdikleri büyüklerinin öldürülmesinin karşılıksız kalmaması gerektiğini belirtiyor ve buna bir hamle yapmak istiyorlar. Komutan Korhan Zengin’in yapacağı operasyon teröristlere ağır darbe vuracak. Agah ise toplantıdan sonra büyük bir suikast düzenliyor. Bu saldırıda kimlere ne olacağını merak ile bekliyoruz.

Üst Teğmen Yavuz, Bahar’ın babası ile öğrendiği gerçeği nasıl açıklayacağını düşünüyor. Babasının katili olduğu gerçeğini yeni bölümde açıklayabilecek mi hep birlikte izleyeceğiz. Bahar ise babasının ölümünden sonra ona bunu yapanlara lanet okuyor. Bu sırada Üst Teğmen Yavuz’da görüntüde yer alıyor. Söz dizisi yeni bölümü Gözün Arkada Kalmasın bölüm özeti şimdilik bu kadar dizi ile ilgili daha fazla bilgi geldikçe sizlerle bu konu üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

Söz dizisi 18. Bölüm Ne Zaman?

Başrollerini Tolga Sarıtaş ve Serhat Çalık’ın oynadığı Söz dizisi 18. Bölüm 23 Ekim Pazartesi saat 20.00’da Star TV ekranlarında olacak. Söz yeni bölümü ile ilgili tüm haber ve ayrıntıları bu konudan takip edebilirsiniz.

Yerli diziler arasında en çok merak edilen Söz dizisi yeni bölüm incelemesi şimdilik bu kadar. Yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğimizi belirtir sizleri Söz 18. Bölüm fragmanı ile baş  başa bırakıyoruz keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=48&v=RUmhPTFZCo0


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video