Söz dizisi 16. Bölüm Fragmanı izle

Söz dizisi 16. Bölüm Fragmanı izle

Star TV ekranlarının vazgeçilmez yapımı Söz dizisi 16. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü izleyicileri ekrana kilitleyen ve arama motorlarında dizi haberleri kategorisinin en çok aranan dizisi olan Söz yeni bölümü ile Pazartesi izleyici ile buluşacak.

söz dizisi 16. bölüm fragmanı izle
söz dizisi 16. bölüm fragmanı izle

Söz dizisi 16. Bölüm Neler Olacak?

Yeni bölümü merakla beklenen Söz dizisi fragmanı izleyici ile buluştu. Dizi incelemesi bölümünde bugün size 16. Bölüm hakkında bilgiler vereceğiz. Yeni bölüm fragmanında Yavuz ile Çolak arasında yaşanan gerginlik devam edecek gibi görünüyor. İkili arasındaki problem Tim’in üzerinde olumsuz etki yaratıyor. Yeni terörist girişimlerinin olacağı 16. Bölümde taksicinin öldürülmüş olarak bulunacağı sahne dikkat çekici olarak. Avcı bayan bir teröristi çarşı ortasında vurmak zorunda kalacak. Terörist, canlı bomba olduğu için bu zor kararı Avcı’nın nasıl vereceğini yeni bölümde izleyeceğiz.

Söz dizisi 16. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Son zamanların en çok merak edilen dizilerinden Söz 16. Bölümü 9 Ekim Pazartesi Saat 20.00’da Star TV ekranlarından yayınlanacak. Karışık terör olaylarını ele alan ve aksiyonun hiç düşmediği dizi son dönemlerde oldukça popüler. Dizi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız. İyi seyirler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video