Söz Dizisi 15. Bölüm Fragmanı İzle

Söz Dizisi 15. Bölüm Fragmanı İzle

Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni Söz dizisi 15. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümünde baskın ile karşı karşıya kalan ekip başarılı bir hamle ile saldırıyı savuşturmuştu. Çolak’ın kaçırılmasının ardından intikam yemini eden tim bu bölümde neler bekliyor hep birlikte göreceğiz.

söz dizisi 15. bölüm fragmanı izle
söz dizisi 15. bölüm fragmanı izle

Söz dizisi 15. Bölüm Neler Olacak?

Son bölümünde nakil işlemleri sırasında pusu kurularak teröristlerce kaçırılan Çolak’ın akıbeti bu bölümde netlik kazanacak. Söz dizisi yeni bölüm fragmanında operasyon sırasında tuzaklardan birine yakalanan Hafız ve Aşık yaralanacak. Bahar’ın gideceğini öğrenen Yavuz ise ona hiç beklemediği bir anda evlenme teklifinde bulunacak. Bahar bu teklif karşısında sevinçten havalara uçacak. Satı komutandan hiç beklemediği bu teklife Evet cevabı vereceği fragmandan anlaşılıyor.

Söz dizisi 15. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Söz dizisinin yeni bölüm yayınlanma tarihi belli oldu. Star TV ekranlarının son dönemlerde izlenme rekorları kıran dizisi 2 Ekim Pazartesi günü Saat 20.00’da ekranlara gelecek. Bir kahramanlık hikayesini anlatan dizinin oldukça fazla sayıda hayranı bulunmakta. Dizi haberleri köşemizde dizinin tüm gelişmelerini takip edebelirsiniz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video