Siyah inci 6. Bölüm Fragmanı izle Siyah inci Yeni Bölüm

Siyah inci 6. Bölüm Fragmanı izle Siyah inci Yeni Bölüm

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Siyah inci 6. Bölüm Fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. Siyah inci son bölümü ile sevenlerini ekrana kilitlemişti. Doludizgin devam eden Siyah inci yeni bölüm Fragmanını sizler için dizi incelemesi bölümünde anlatmaya çalışacağız.

Siyah inci 6. Bölüm izle
Siyah inci 6. Bölüm izle

Siyah inci 6. Bölümde İzleyiciyi Ne Gibi Sürprizler Bekliyor?

Televizyon ekranlarının en sevilen aşk dizilerinden Siyah inci 6. Bölüm Fragmanı Star TV tarafından yayınlandı. Siyah inci yeni bölüm özeti ile sizlerle birlikte olacağız.

Kenan, Hazal’ı dize getirmek için kendi kendine söz veriyor.  Babasından alıntı bir sözle ekranlara gelen sahnede Kenan söylediği sözün arkasında durabilecek mi? Vural, Hazal’a o yemeğe gitmekte neden bu kadar hevesli olduğunu soruyor. Hazal bu soruya tereddütsüz olarak bir şekilde güç gösterisinde bulunmak için katılacağını söylüyor.

Hazal, yemeğe gitmeden Kenan’ın ona yaptığı bir şeyi öğreniyor ve ağlama krizine giriyor. Dizi takipçilerinin en çok merak edeceği sahne sonunda Hazal, Kenan’ın resmini parçalıyor. Hazal kendisine nasıl kıydığını soran bir cümle sarf ediyor, bizde bu bölümü oldukça merakla beklemeye başladık.

Vural, Hazal’a yanında çok mutlu olacağını söylüyor bu durum karşısında şaşkına dönen Hazal ise tepkisiz onu dinliyor. Irmak ile Kenan evde otururlarken genç kız bir anda bayılıyor ve Kenan büyük panik yaşıyor. Astım krizine giren Irmak hemen hastaneye kaldırılıyor.

Aziz, Kenan ile akşam buluşuyor ve bir sohbete tutuşuyorlar. Sohbet sırasında Aziz, Kenan’a Demiroğlu ailesinin kaynar kazana döndüğünü söylüyor. Vural’ın kız kardeşi Kenan’a âşık olduğunu söylüyor. Çılgına dönen Vural, âşık olacak başka adam bulamadın mı tepkisini gösteriyor.

Siyah inci 6. Bölüm Fragmanının final sahnesi izleyicileri şaşkına çevirecek. Kenan, Irmak’a evlenme teklif ediyor. Heyecan dolu yeni bölümü kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz.

Siyah inci 6. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Ekranların ilgi ile izlenen dizisi Siyah inci 6. Bölüm 2 Ekim Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Diziyi takip edenlerin mutlak suretle kaçırmaması gereken bir bölüm olacağı kesin. Siyah inci 1. Sezonda olmasına rağmen hız kesmeden yayın hayatına devam ediyor. Her geçen bölüm farklı heyecanların yaşandığı dizinin tüm haber ve Fragmanlarını sitemizde sizlere iletmeye devam edeceğiz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Siyah inci yeni bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

Siyah inci 6. Bölüm 2. Fragmanı izle


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video