Siyah İnci 5. Bölüm Fragmanı izle Siyah İnci Yeni Bölüm

Siyah İnci 5. Bölüm Fragmanı izle Siyah İnci Yeni Bölüm

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Siyah inci 5. Bölüm Fragmanı izleyicinin beğenisine sunuldu. Siyah İnci son bölümü ile izleyicilerin meraklı bir bekleyişe itmişti. Yeni bölüm Fragmanı ile birlikte dizinin merak dolu bekleyişi sona erdi. Yerli dizi incelemesi bölümümüzde Siyah İnci Yeni Bölüm özetini sizlerle paylaşacağız.

Siyah İnci 5. Bölüm izle
Siyah İnci 5. Bölüm izle

Siyah İnci 5. Bölüm İzleyicileri Neler Bekliyor?

Ekranların sevilen dizisi Siyah İnci yeni bölüm Fragmanı Star TV tarafından yayınlandı. Siyah İnci dizisi yeni bölümünde heyecan doruğa çıkıyor. Diziyi internet ortamında izlemek isteyenlerin yoğunca beklediği Fragmanın özeti sizlerin beğenisine sunuldu.

Hazal, Kenan’ı kocasının kendisine haber vermeden ortak olduğunu görünce oldukça şaşıracaktır. Demiroğlu ailesi bu gelişme karşısında oldukça şaşkın durumu izlemektedirler. Vural ise öldürttüğünü düşündüğü yeni ortakları Kenan’ın bu kadar yakınına girmesinden dolayı oldukça endişelenmiştir.

Canan, Kenan ile ortaklığını bitirmek istemektedir ancak bu böyle kolay olacak bir durum değildir. Vural ortaklığın bitmesinden ziyade vaziyetin daha derin olduğunu ailesine açıklayamaz ve ne yapacağını şaşırmış bir çare aramaktadır. Kenan cephesinde ise durumların iyiye gitmesi ona güç verecek ve ailenin daha da üstüne gidecektir.

Hazal ise Kenan’ın hala kendisine aşık olduğu için bu ortaklığa girdiğini düşünmektedir. Kendisini yarı yolda bıraktığı için oldukça öfkelidir ve intikam almak için fırsat kollamaktadır. Durumun farkında olan Aziz ve Kenan’ın planları herkesin düşündüğünden daha büyüktür. Demiroğlu ailesine beklenende çok daha büyük bir sürprizleri vardır. Hazal, Kenan’ın geri dönüşündeki şoku üzerinden atamadan daha büyük bir şoku Naz hakkında öğrendiği bilgiler ile yaşayacaktır.

Siyah İnci 5. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Star TV ekranlarında gösterilen ve her hafta büyük bir takipçi tarafından izlenen dizinin Siyah İnci 5. Bölümü 26 Ekim 2017 Perşembe günü ekrana gelecek. Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın başrollerde oynadığı dizi büyük ilgi görüyor. Siyah İnci 1. Sezon olmasına rağmen dizi oldukça popüler olmaya başladı. Her haftası merak ile beklenen dizinin tüm haber ve ayrıntılarını yerli diziler bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Siyah İnci 5. Bölüm Fragmanı ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Sizleri Siyah İnci Yeni bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyor keyifli seyirler diliyoruz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video