Siyah Beyaz Aşk İncelemesi ve Oyuncu Kadrosu

Siyah Beyaz Aşk İncelemesi ve Oyuncu Kadrosu

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk konusu itibari ile diğer dizilerden biraz farklı boyutta olabilecek bir yapım olarak dikkat çekiyor.  Yerli dizi Pazartesi akşamları izleyici ile buluşacak olması rakipleri karşısında nasıl bir reytinge sahip olacağını merak konusu haline getirdi.

siyah beyaz aşk izle
siyah beyaz aşk izle

Siyah Beyaz Aşk Konusu ve Özeti

Yeni yayın dönemine iddialı bir giriş yapmak isteyen Kanal D yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk’ı tanıtarak girdi. Dizi genç bir adamın aşka inanmayıp yaşamını devam ettirirken karşısına çıkan güzel ve çekici bir kadına karşı verdiği mücadeleyi izleyicilere anlatacak. Yeni dizi konusu bakımından yalnızca bu kadar ile sınırlı olmayacak. Aşktan nasibini bir türlü alamamış sert bir adamın kendisini insanları kurtarmaya adamış bir doktor ile yaşayacağı aşkı izleyeceğiz.

Dizide başrol karakteri Ferhat izini sürdüğü bir adamın yaralanması sonucu bir doktor bulması lazımdır. Doktor olan Aslı ile karşılaşması ve dizinin ilerleyen bölümlerinde sıkça göreceğimiz ikilinin serüvenleri burada başlayacaktır. Yerli dizi seyretmek isteyenler konusu itibari ile bu durumu dikkate almalı. Siyah ve Beyaz kadar birbirine uzak iki karakterin hayatının anlatılacağı diziyi merak ile bekliyoruz.

Siyah Beyaz Aşk Oyuncuları Kimler?

Kanal D’nin yeni dizisinin oyuncu kadrosu da oldukça güçlü isimlerden oluşuyor. Yerli dizinin başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay isimlerini göreceğiz. Dizinin yardımcı oyuncuları ise diziyi şöyle şekillendiriyor.

Dizide başroller kadar yardımcı oyuncu kadrosunda da güçlü isimler var. Muhammet Uzuner, Arzu Gamze Kılınç, Ece Dizdar, Deniz Celiloğlu, Cahit Gök, Uğur Aslan ve usta oyuncu Kadriye Kenter’i izleyeceğiz. Dizinin yönetmen koltuğunda Yasin Uslu’yu göreceğiz. Siyah Beyaz Aşk 1. Sezon 1. Bölüm hakkında tüm bilgileri dizi haberleri bölümünde sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Siyah Beyaz Aşk Ne Zaman Başlıyor?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Siyah Beyaz Aşk ilk bölümü ile 16 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’da ekranlara gelecek. Yerli dizi izlemek isteyenlerin ve yeni bir dizi arayanlar için bu hafta size önereceğimiz dizimizi takip edin.

Siyah Beyaz Aşk 1. Bölümü izleyecek olanlar konumuzdan dizi hakkındaki düşüncelerini bizimle paylaşmayı unutmazlar ise seviniriz. Sizleri dizinin fragmanı ile baş başa bırakıyor iyi seyirler diliyoruz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video