Siyah Beyaz Aşk 6. Bölüm Fragmanı Kanal D Ekranlarında

Siyah Beyaz Aşk 6. Bölüm Fragmanı Kanal D Ekranlarında

Yeni sezona iyi bir giriş yapan Kanal D Siyah Beyaz Aşk 6. Bölüm Fragmanı yayınladı. İlgi ile izlenen Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm Fragmanı yine Pazartesi akşamlarının ilgi ile takip edilen dizisi olacak etkisini bizde yarattı. Siyah Beyaz Aşk son bölümü ile çok merak edilen bir yerde sona ermişti. Dizinin yeni bölüm incelemesini sizler için yaptık.

Siyah Beyaz Aşk 6. Bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 6. Bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk 6. Bölüm İncelemesi ve Özeti

Birçok diziyi sizler için yorumluyoruz ancak bazı kanallar Telif Hakkı adı altında şikâyet konuları açıyorlar. Bu yüzden sizlere elimizden geldiği kadarı ile Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm özetini geçmeye çalışacağız.

Aslı ve Ferhat yeni bölümde oldukça tehlikeli işlerin ortasında kendilerini buluyorlar. Ferhat’ı kovalayan kişiler onları bir ormanda sıkıştıracaklar. Ferhat çok korkmuş olan Aslı’yı bir dağ evine götürürse kurtulacaklarını düşünmektedir.

Ferhat, Aslı’yı dağ evine bıraktıktan sonra etrafı kolaçan etmek için ayrılır. Hesap edilmeyen durum ise peşindeki adamların evi bulasıdır. Evde tek başına olan Aslı, peşindeki adamlara tek başına karşılık vermek zorunda kalacak.

Namık, Ferhat’ın hal ve hareketlerinden Aslı’ya aşık olabileceğinden şüphelenmeye başlamıştır. Aklındaki düşünceleri Ferhat ile paylaştığında ise bir karşılık alamayacak. Dağ evinde mahsur kalan Aslı ise peşindeki adamlardan nasıl kurtulacak? Ferhat, Aslı’ya nasıl yardım edecek yeni bölümde hep birlikte göreceğiz.

Sıra gelmiş aşk dizileri dışında olan konusu ile izleyicinin büyük beğenisini toplayan Siyah Beyaz Aşk her bölümde yeni bir macerayı ekrana getiriyor. Siyah Beyaz Aşk konusu itibari ile büyük bir kitleye kendini sevdirmeyi başarmış durumda. Dizinin 6. Bölüm Fragmanı şimdiden 300 bin kişiden fazla izlenmiş durumda. Siyah Beyaz Aşk Youtube yüklenir yüklenmez sadece 6 günde 500 bin kişi tarafından izlenme başarısı gösterdi.

Siyah Beyaz Aşk 6. Bölüm Ne Zaman İzleyici ile Buluşacak?

Kanal D ekranlarında izleyebileceğimiz dizi Siyah Beyaz Aşk 20 Kasım 2017 Pazartesi yayınlanacak. Siyah Beyaz Aşk dizisinin başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ı izliyoruz. Senaryosu oldukça sürükleyici olan dizinin yeni bölümünü sakın kaçırmayın. Sizleri Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

Siyah Beyaz Aşk 6. Bölüm 2. Fragmanı

 


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video