Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm İzle Kanal D Yeni Bölüm

Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm İzle Kanal D Yeni Bölüm

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk son bölümü oldukça beğeni topladı ve haftanın en çok izlenen 2. Dizisi olmayı başardı. Bu yazımızda sizlere Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni bölümü tanıtımını paylaşacağız.

Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm izle
Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm izle

Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm İlk öpüşme Gerçekleşiyor

Sosyal medyada oldukça fazla konuşulan dizilerden Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni bölüm Youtube üzerinde haftanın en popüler dizilerinden olmayı başardı. Bugün sizlere Siyah Beyaz Aşk yeni bölümü özetini geçeceğiz.

Yiğit ile Aslı buluşuyorlar ve aralarındaki gizli konulara açıklık getiriyorlar. Aslı, Ferhat’ın sarhoş olduğu akşam kendisini dudağından öpmesinin şokunu üzerinden atamaz. Ferhat, yatığı hareketten sonra Aslı’ya olan hislerini tekrar sorgulamaya başlayacaktır. Babası ile çocukken yaşadığı olaylar zihninde tekrar canlanacaktır.

Yiğit’in eşi Ferhat ile eskiye dair olanları konuşmak için fırsat yakalayacak. Ferhat’ın gizemli tavırları herkesi meraklandırırken, iki kardeşin tekrar yüz yüze gelmesinin sebepleri tekrar gün yüzüne çıkacaktır. Aslı ile Ferhat görüşmek için buluşacaklardır. Bu buluşma Aslı ile Ferhat arasındaki evliliğin nedenlerini ortaya çıkmasına neden olacak mı hep birlikte izleyip göreceğiz.

Siyah Beyaz Aşk dizisinin yayınlanan ikinci Fragmanında ise oldukça ilgi çekici gelişmeler izleyicinin beğenisine sunuldu. Dizinin yeni bölümünde şok edici gelişmeler yaşanacak.

Aslı, Gülsüm’ün sırrını öğrenecek ve bu sırra ortak olmak zorunda kalacak. Yeni bölümde Ferhat ile Aslı arasında çok büyük bir tartışma yaşanacak yoksa Ferhat Aslı’nın katili mi oluyor? Gülsüm’ün çok ağrılı geçecek doğum sancıları başlıyor.

Gülsüm’ün doğum sancılarının başlaması bu durumdan haberi olmayan abisi Ferhat’tan saklamaya yol açacak. Ferhat, Gülsüm’ün hamile olduğunu öğrenirse olacaklardan çok korkan çevresi bu durumu gizlemenin yollarını arıyor.

Gülsüm’ün sırrına ortak olan Aslı ise doğumun sağlıklı geçmesi için ona yardım edecektir. Bu sırrın kesinlikle Ferhat tarafından öğrenmemesi konusunda Yeter sert bir dille uyarır. Aslı ise bu durumu Ferhat ile paylaşacak mı dizi yayınlandığında öğrenebileceğiz.

Aslı ile Yiğit yeni bölümde tanışacaklar. Yiğit ile Aslı arasında geçecek konuşmada, Aslı gerçekleri söyleyecek mi bilmiyoruz ama dizinin daha da heyecanlanacağı kesin. Birbirinden fazla aksiyonu bu bölümde izleyeceğiz.

Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm Kanal D Ekranlarında Olacak

Severek izlenilen ve yoğun bir takipçi kitlesi olan Siyah Beyaz Aşk 5. Bölümü  13 Ekim 2017 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında olacak. Herkesin merakla beklediği Fragmanlar ile sizleri baş başa bırakıyoruz keyifli seyirler.

Siyah Beyaz Aşk 5. Bölüm 2. Fragmanı İzle

 


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video