“Sicario: Day of the Soldado”dan Yeni Fragman!

  • 7 ay ago
  • 125
  • Mayıs 30, 2018 8:03 edited
“Sicario: Day of the Soldado”dan Yeni Fragman!

“Sicario: Day of the Soldado” için geri sayım…

Denis Villeneuve imzalı 2015 yapımı “Sicario” filminin devam halkası Sicario: Day of the Soldado‘dan yeni fragman geldi. 30 milyon dolarlık bütçesine karşılık dünya çapında 84,8 milyon dolarlık gişe elde eden ilk filmin tanıdığımız yüzleri devam halkasında da karşımıza çıkıyor.

Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver, gizemli Alejandro’yla iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro’nun görevi, en alçakça yollarla savaşı kızıştırmaktır. Alejandro, savaşı alevlendirmek için kartel patronunun kızını kaçırır. Gizli plan ortaya çıktığında ise Graver kızın işinin bitirilmesini emreder. Sivil zayiat olarak görülmeye başlanan genç kızın kaderi, ne için savaştığını sorgulayan Alejandro’nun elinde olacaktır…

Başrollerine Oscar adayı Josh Brolin ve Oscar ödüllü Benicio Del Toro’yu yerleştiren filmde “Transformers 5: Son Şövalye”nin yıldızı Isabela Moner, Matthew Modine, Catherine Keener, Manuel Garcia-Rulfo, Jeffrey Donovan, Christopher Heyerdahl ve Ian Bohen de yer alıyor. 

“ACAB – All Cops Are Bastards” ve “Suburra” filmleriyle tanınan İtalyan yönetmen Stefano Sollima tarafından yönetilen aksiyon filmi “Sicario: Day of the Soldado” 29 Haziran’da ülkemizde vizyona girecek.

Yönetmen:
Nuri Bilge Ceylan

Oyuncular:
Doğu Demirkol, Murat Cemcir

Tür : Dram


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video