‘She-Ra’ Uyarlamasında Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

  • 7 ay ago
  • 147
  • Mayıs 26, 2018 9:29 edited
‘She-Ra’ Uyarlamasında Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

DreamWorks ve Netflix işbirliğinde ekrana taşınıyor

DreamWorks Animation Television’ın Netflix için yapımını üstlendiği She-Ra and the Princesses of Power’ın oyuncu kadrosu açıklandı. 80’lerin ünlü dizisinden uyarlanan yapım, bu yıl içerisinde Netflix platformundaki yerini alacak.

She-Ra and the Princesses of Power’ın oyuncu kadrosunda Adora/She-Ra karakterine Aimee Carrero hayat verecek. Kadroda Carrero’ya Karen Fukuhara, AJ Michalka, Marcus Scribner, Reshma Shetty, Lorraine Toussaint, Keston John, Lauren Ash, Christine Woods, Genesis Rodriguez, Jordan Fisher, Vella Lovell, Merit Leighton, Sandra Oh ve Krystal Joy Brown gibi isimler eşlik ediyor.

1980’li yıllarda ekrana gelen ve zamanla unutulmaz bir klasiğe dönüşen She-Ra dizisinden uyarlanan yapım, yetim bir kızın sihirli bir kılıçla karşılaştıktan sonra She-Ra adında bir savaşçıya dönüşmesini ve kötücül güçlere karşı savaş açmasını konu ediniyor. Adora adlı genç kız, mitolojik savaşçı prenses She-Ra’ya dönüştükten sonra yolda kendine yeni bir yuva bulur ve kendisi gibi sihirli savaşçılarla güçlerini birleştirir.   

She-Ra and the Princesses of Power, yapımcılar producer Noelle Stevenson ve Chuck Austen’ın imzasıyla ekrana taşınıyor.

The cast of DreamWorks #SheRa and the Princesses of Power with executive producer Noelle Stevenson. Photo Credit: Stefanie Keenan pic.twitter.com/puY3cVHDs7

For the honor of Grayskull! DreamWorks #SheRa and the Princesses of Power is coming soon to @Netflix! Read about the announcement on @EW: https://t.co/GDEsOs600Y pic.twitter.com/GnfA8N6kZx


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video