Saoirse Ronan ve Margot Robbie’li “Mary Queen of Scots”tan Yeni Posterler!

  • 4 ay ago
  • 82
  • Temmuz 17, 2018 4:03 edited
Saoirse Ronan ve Margot Robbie’li “Mary Queen of Scots”tan Yeni Posterler!

Kraliyet draması “Mary Queen of Scots” ülkemizde 1 Şubat 2019’da gösterime girecek.

Başrollerini “Uğur Böceği”nin Altın Küre ödüllü yıldızı Saoirse Ronan ve “Ben, Tonya” ile Oscar’a aday gösterilen Margot Robbie’nin üstlendiği kraliyet draması “Mary Queen of Scots”tan yeni posterler yayınlandı.

Filmin oyuncu kadrosunda Altın Küre adayı Guy Pearce, “Billy Lynn’s Long Halftime Walk”tan tanıdığımız Joe Alwyn, “Humans”ın yıldızı Gemma Chan, “Doctor Who”nun 10. Doktor’u David Tennant, Jack LowdenMartin Compston ve Brendan Coyle gibi isimler de yer alıyor. Yönetmen koltuğunda, ilk uzun metrajlı filmine imza atan Josie Rourke‘un oturduğu “Mary Queen of Scots” ülkemizde 1 Şubat 2019’da vizyona girecek.

16 yaşında Fransa Kraliçesi olan Mary Stuart (Saoirse Ronan), 18 yaşında dul kalır ve omuzlarına yeniden evlenme baskısı yüklenir. Mary bunun yerine yurdu İskoçya’ya geri döner ve hakkı olan tahtı geri ister. Fakat İskoçya ve İngiltere, etkileyici genç Kraliçe Elizabeth’in (Margot Robbie) yönetimi altındadır. İki genç kraliçe erkek egemen bir dünyada hem tahtta hem de aşkta rakip konumundayken bağımsızlığa karşı evlilik oyununu nasıl oynayacaklarına karar vermelidir. Bu süreçte yaşanan ihanetler, isyanlar ve entrikalar tarihin akışını belirleyecektir.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video