Romantik Yapım “Deniz ve Güneş”ten Yeni Afiş Var!

  • 7 ay ago
  • 111
  • Haziran 2, 2018 8:46 edited

“Deniz ve Güneş” ile mendillerinizi hazırlayın…

Yerli romantik dram filmi Deniz ve Güneş‘ten yeni afiş geldi. Başrollerini Şafak Pekdemir Mengü ile Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı yerli dram, seyircilerine bolca gözyaşı vadediyor.

Deniz, babasının zorlamasıyla Nurperi ile evlenecektir. Otilia konseri için Nurperi’nin yatıyla bir hafta öncesinden Burgazada’ya giden Deniz, burada dalış yaptığı sırada Güneş ile karşılaşır. Deniz, Güneş’in işitme engelli olduğunu düşünür ve onunla iletişim kurabilmek için işaret dili öğrenmeye karar verir. Genç adam işaret dili ile iletişim kurmaya başlayınca Güneş de onun işitme engelli olduğunu düşünmeye başlar. İkisi arasında kısa sürede büyük bir tutku oluşur. Deniz, babası, Nurperi ve Güneş’in gizli aşığı Doruk’a rağmen kalbinin sesini Güneş’e duyurmak için çabalar.

İşitme engeline karşı farkındalık yaratacak olan filmin yönetmen koltuğunda Barış Denge oturuyor. Yapımcılığını MT Film Prodüksiyon olarak Mehmet Toptan ve Yaşar Tolga Bozkurt’un üstlendiği filmin senaryosu ise Yaşar Tolga Bozkurt’a ait. Kadrosunda Melissa Giz Cengiz, Eylül Öztürk, Yaşar Tolga Bozkurt, Ayşen İnci, Levent Özdilek, Yener Gürsoy , Seda Oğuz , Selahattin Taşdöğen ve Bilionera şarkısıyla Otilia Bruma’yı da bulunduran yerli romantik dram “Deniz ve Güneş” 1 Haziran’da vizyona girmeye hazırlanıyor.

Yönetmen:
Juan Antonio Bayona

Oyuncular:
Chris Pratt, Bryce Dallas Howard

Tür : Macera


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video