Robert Downey Jr.’lı “The Voyage of Doctor Dolittle” 2020’ye Ertelendi!

  • 3 ay ago
  • 36
  • Ekim 7, 2018 3:31 edited
Robert Downey Jr.’lı “The Voyage of Doctor Dolittle” 2020’ye Ertelendi!

Marvel Sinematik Evreni’nin Demir Adam’ı ve Sherlock Holmes’ün beyaz perdedeki yüzü Robert Downey Jr.’ın başrolünü üstlendiği “The Voyage of Doctor Dolittle”ın vizyon tarihi değişti. 5 Nisan 2019’da vizyona girmesi beklenen film 17 Ocak 2020 tarihine ertelendi.

Bol yıldızlı kadrosuyla dikkat çeken filmde Kumail Nanjiani, Oscar sahibi Octavia Spencer, John Cena, “Mr. Robot” dizisinin iki Altın Küre adayı yıldızı Rami Malek, Craig Robinson, Oscar ödüllü başarılı Fransız aktris Marion Cotillard, Frances de la Tour, Carmen Ejogo, Selena Gomez, yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland, Michael Sheen, üç kez Altın Küre adayı Antonio Banderas, iki Oscar ödüllü usta aktris Emma Thompson ve iki Oscar adaylığı bulunan Ralph Fiennes gibi isimler yer alıyor. Çekimleri tamamlanan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise 2000 yılında “Trafik” ile En İyi Uyarlama Senaryo dalında Oscar kazanan Stephen Gaghan üstleniyor.

Hugh Lofting’in 1920’li yıllara ait çocuk kitaplarından, hayvanlarla konuşabilen doktor karakterinden yola çıkan film, 1967 yılında aynı isimle müzikal olarak beyaz perdeye uyarlanmıştı. 1998 ve 2001 yıllarında, Eddie Murphy‘nin başrolünde olduğu yeniden uyarlama bir seri de mevcut.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video