“Rambo 5″ten İlk Sylvester Stallone Görseli!

  • 2 ay ago
  • 48
  • Ekim 9, 2018 8:08 edited
“Rambo 5″ten İlk Sylvester Stallone Görseli!

Rambo 5‘ten ilk görsel yayınlandı. Sylvester Stallone‘un başrolünde yer aldığı ikonik seriyi yeniden dirilten yeni devam halkasından gelen kareler, serinin rolüyle bütünleşen oyuncusunun sosyal medya hesabından geldi. Beyaz perdenin uzun soluklu aksiyon serilerinden biri olan ve bir neslin hayranlığını kazanan Rambo‘nun yeni macerasında, ünlü karakteri kovboy stiliyle görüyoruz.

Yeni devam halkasında, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır…

Filmin yönetmen koltuğunda Adrian Grunberg otururken, filmin senaryosunda Matt Cirulnick‘in imzası var. 71 yaşındaki Sylvester Stallone’un ikonik karaktere son kez hayat vereceği filmde kadro şu an için belirsizliğini koruyor. “Rambo 5″in 2019’da vizyona gireceği tahmin ediliyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video