“Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2”den Yeni Görseller!

  • 7 ay ago
  • 154
  • Haziran 5, 2018 2:48 edited
“Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2”den Yeni Görseller!

Merakla beklenen devam halkasından yeni görseller geldi.

2012 yılında vizyona girerek tüm dünyada 471 milyon dolar gişe hasılatı elde eden “Oyunbozan Ralph”in merakla beklenen devam filmi “Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2”den yepyeni görseller görücüye çıktı.

Seslendirme kadrosunda John C. Reilly, Sarah Silverman, Taraji P. Henson, Kelly Macdonald, Kristen Bell, Mandy Moore, Alan Tudyk, Jane Lynch, Idina Menzel, Jack McBrayer ve Jodi Benson gibi oyuncular bulunan yapım Phil Johnston ve Rich Moore ikilisi tarafından yönetiliyor.

Oyun alanının Turbo’nun intikamından kurtarılmasından altı yıl sonra Sugar Rush oyunu yeni bir tehlike altındadır. Oyun bozulmuş ve yeniden çalışması için bir parçaya ihtiyaç vardır. Eski düşman-yeni arkadaşlar olan Ralph ve Vanellope oyunu kurtarmak için Litwak’in Oyun Salonu’na internet aracılığıyla girmek zorunda kalır. İkili, internette yollarını bulmak için internet sakinlerine güvenmektedir. Bu sakinlerin arasında popüler “BuzzTube” sitesinin baş algoritması, kalbi ve ruhu olan Yesss adlı web sitesi girişimcisi de vardır. Ralph ve Vanellope gerekli olan parçayı bulup oyunu kurtarmayı başarabilecek midir?

“Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2” ülkemizde 11 Ocak 2019‘da gösterime girecek.

Yönetmen:
Juan Antonio Bayona

Oyuncular:
Chris Pratt, Bryce Dallas Howard

Tür : Macera


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video