Park Chan-wook’un Dizisi ‘The Little Drummer Girl’e İlk Bakış!

  • 4 ay ago
  • 81
  • Ağustos 4, 2018 12:23 edited
Park Chan-wook’un Dizisi ‘The Little Drummer Girl’e İlk Bakış!

Park Chan-wook imzalı The Little Drummer Girl ilk görsellerini görücüye çıkardı. Florence PughAlexander Skarsgård ve Michael Shannon’ı başrollerde buluşturan dizinin Kasım’da prömiyer yapacağı açıklandı.

Altı bölümden oluşan The Little Drummer Girl, John le Carré’nin çok satan romanından uyarlanıyor. İddialı dizi, The Night Manager’ın yapımcılarının imzasını taşıyor. Aynı zamanda Oldboy ve The Handmaiden filmlerinin yönetmeni Park Chan-wook’un ekrana geçişini müjdeliyor.

1970’li yıllarda geçen The Little Drummer Girl, John le Carré usulü bir casusluk hikayesini ele alıyor. Başarılı ve idealist bir aktris olan Charlie, Yunanistan tatili esnasında gizemli Becker ile tanışır. Çok geçmeden Becker’in asıl niyeti ortaya çıkar: İstihbaratın en önemli çalışanlarından Kurtz ile tanıştırılan Charlie, çift taraflı ajan olarak çalışmaya başlayacaktır.

John Le Carre’nin romanlarından beyazperdeye ya da ekrana uyarlanan işler arasında Hain, İnsan Avı, Köstebek, Panama Terzisi ve The Night Manager gibi ünlü yapımlar var. 

The Little Drummer Girl, Kasım’dan itibaren AMC ve BBC ekranlarındaki yerini alacak.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video