“Öğrenci Kafası: Soygun”da Kimler Var?

  • 7 ay ago
  • 207
  • Mayıs 14, 2018 13:57 edited
“Öğrenci Kafası: Soygun”da Kimler Var?

“Öğrenci Kafası: Soygun”un oyuncularını tanıyalım.

Rüzgar Erkoçlar ekrandan bildiğimiz, sevdiğimiz bir oyuncu. 10 yaşından beri kamera önünde olan oyuncu bugüne kadar pek çok dizi, sinema ve reklam filminde rol aldı. Öğrenci Kafası: Soygun‘da gençlerden prensip sahibi, idealist olan Toprak’ı canlandırıyor. 

Erkoçlar “Öğrenci Kafası: Soygun” filmi kendi kariyerinde çok önemli bir yere koyuyor. “Yönetmen Ayhan Sonyürek’le sonu arkadaşlığa varan bir işbirliği içinde olduk. Bu film sayesinde oyunculuğuma çok şey kattım. Oyuncu arkadaşlarımın pozitif, yüksek enerjisine ben de ayak uydurdum. Başından sonuna kadar çok emek verdiğimiz, çok eğlendiğimiz bir film oldu” diyor. Erkoçlar’ın bir de mesajı var “Şuanda herkes La Casa Del Papel diye soygun konulu bir diziden bahsediyor. Ama o dizi yokken biz vardık.”

Erkoçlar’ın oyunculuk dışında bir iddiası da var. Gelecekte Tomorrowland festivalinde sahne alacak bir kaç Türk DJ’den biri olmak. Bunun için de uzun dönemdir müzik ve prodüksiyon dersleri alıyor. 

Yerli komedi Öğrenci Kafası: Soygun‘da kimler var? Filmin yönetmen ve senaryo yazarı olan Ayhan Sonyürek’in Eskişehir’de sinema eğitimi aldığı sırada geliştirdiği hikayeyi uzun yıllar sonra hayata geçirmesiyle ortaya çıkan “Öğrenci Kafası: Soygun”, kadrosunda genç kuşağın parlak isimlerini barındırıyor.

Aynı eve yaşayan Toprak, Cüneyt, Semir ve Uğur’un karşı dairelerinde de kız arkadaşları Pınar, Tuğçe ve Melek, okul bitirme projeleri için çekecekleri bilim-kurgu filmi için oldukça heyecanlıdır. Fakat sponsorları filme destek olmaktan vazgeçince tüm planları bozulur. Filmi çekmek için para bulmaları gereken gençlerin akıllarında yeni bir fikir vardır; soygun yapmak. Zorunlu olarak yazdıkları senaryoda mükemmel bir soygun planı olduğunu fark eden grup bundan esinlenerek filmi çekmek için soygun yapmaya karar verir. Zorda olsa ekibin tüm üyeleri ikna olur ve kampüsteki bankayı soymak için eksiksiz bir yaparlar. Fakat soygun zamanı geldiğinde hiç tahmin etmedikleri bir sürprizle karşılaşırlar…

“Öğrenci Kafası: Soygun” bu Cuma sinemalarda!

Yönetmen:
David Leitch

Oyuncular:
Ryan Reynolds, Josh Brolin

Tür : Aksiyon


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video