“O” Devam Halkası Yetişkin Ben’i Buldu!

  • 7 ay ago
  • 127
  • Mayıs 29, 2018 8:57 edited
“O” Devam Halkası Yetişkin Ben’i Buldu!

“IT: Chapter Two”nun kadrosuna yeni bir isim…

Andy Muschietti imzalı O filminin devam halkası için çarklar dönmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yılın en büyük hitlerinden biri olan, 700 milyon dolarlık gişesi ile gelmiş geçmiş en yüksek gişeye ulaşan korku filmi ünvanını elde eden “O”, devam halkası It: Chapter 2‘da Ben’in yetişkinliğini canlandıracak ismi buldu. İlk filmde Jeremy Ray Taylor’ın canlandırdığı Ben’in yetişkin haline genellikle dizilerden tanıdığımız Jay Ryan hayat verecek.

Yetişkin Bill olarak BAFTA ödüllü James McAvoy, Beverly olarak Oscar adayı Jessica Chastain ve Richie olarak Saturday Night Live ve komedi filmlerinde canlandırdığı birçok rolle bilinen Bill Hader’ın boy göstereceği devam halkasında bağımsız korku filmlerinden tanıdığımız James Ransone ilk filmde Jack Dylan Grazer’in canlandırdığı Eddie’nin yetişkin haline, “Power”ın yıldızı Andy Bean ise Wyatt Oleff tarafından canlandırılan Stanley’nin yetişkin haline hayat verecek.

Chosen Jacobs’ın canlandırdığı Mike’ın yetişkin versiyonları için aramalar devam ederken, Bill Skarsgård’ın ünlü katil palyaço Pennywise’a hayat vermek için yeniden kadroda yer alacağı tahmin ediliyor.  “O”nun devam halkasında Muschietti bir kez daha yönetmen koltuğunu üstlenirken, devam halkasının senaryosu Gary Dauberman’ın imzasını taşıyacak. “It: Chapter 2” 13 Eylül 2019 tarihinde sinemalarımızda olacak.

Yönetmen:
Nuri Bilge Ceylan

Oyuncular:
Doğu Demirkol, Murat Cemcir

Tür : Dram


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video