Natalie Portman’lı “Pale Blue Dot” Kadrosuna “Legion” Desteği!

  • 7 ay ago
  • 139
  • Mayıs 16, 2018 4:10 edited
Natalie Portman’lı “Pale Blue Dot” Kadrosuna “Legion” Desteği!

Filmin oyuncu kadrosunda Natalie Portman, Jon Hamm ve Zazie Beetz yer alıyor.

“Legion” dizisinin yıldızı Dan Stevens drama ve bilim kurgu filmi “Pale Blue Dot”ın kadrosuna dahil oldu. Başarılı oyuncu filmde Natalie Portman’ın eşini oynayacak.

Filmin bol yıldızlı oyuncu kadrosunda şimdilik Oscar ödüllü Natalie Portman, “Mad Men” ile 2 Altın Küre kazanan Jon Hamm ve “Atlanta” dizisinin yıldızı Zazie Beetz bulunuyor. “Fargo” ve “Legion” dizilerinin yaratıcısı Emmy ödüllü yönetmen ve senarist Noah Hawley filmin yönetmen koltuğunda yer alıyor. Senaryo ise Brian C. Brown ve Elliott DiGuiseppi ikilisinin kaleminden.

“Pale Blue Dot”, bir görev sonrası Dünya’ya dönen ve bir meslektaşıyla (Jon Hamm) ilişkiye başlayan evli bir astronotu (Natalie Portman) konu alıyor. Drama ve bilim kurgu filmi, uzayda uzun süre vakit geçiren astronotların eve döndükten sonra gerçeklik algılarını kaybetmesi teorisine odaklanıyor. Filmdeki olaylar gerçek hayattaki astronot aşk üçgeninden esinleniyor. 2007 yılında sefer uzmanı Lisa Nowak, astronot William Oefelein ile ilişkisi olan Amerikan Hava Kuvvetleri’nde görevli Colleen Shipman’ı kaçırma teşebbüsünde bulunduğu için tutuklandı. Nowak 2009 yılında itiraf pazarlığı yaptı ve 2010 yılında ABD Donanması’ndan atıldı.

Yönetmen:
David Leitch

Oyuncular:
Ryan Reynolds, Josh Brolin

Tür : Aksiyon


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video