Mr. Robot 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

Mr. Robot 3. Sezon 1. Bölüm Fragmanı izle

İlgi ile izlenen yabancı dizi Mr. Robot 3. Sezon 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Geride kalan ilk 2 sezonda oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin 2. Sezonu oldukça fiyasko oldu. Mr. Robot 2. Sezon süresi boyunca gereksiz bir karmaşanın içine girmiş ve oldukça eleştiri almıştı. Mr. Robot yeni sezon bizleri heyecanlandıran fragmanlar yayınlamaya devam ediyor. Yabancı dizi bölümüzde sizlere bugün Mr. Robot dizisi 3. Sezon 1. Bölümünü inceleyeceğiz.

mr. robot 3. sezon 1. bölüm-eliot resim
mr. robot 3. sezon 1. bölüm-eliot resim

Mr. Robot 3. Sezon 1.Bölüm incelemesi

Mr. Robot 3. Sezonu ile ekranlara tekrar geri dönüş yapıyor. Uzun bir aradan sonra tekrar izleyicilerle buluşacak dizinin yeni fragmanları şimdiden oldukça fazla bir takipçiye ulaştı. Dizinin en büyük özelliği Mr. Robot’un söylediklerini tane tek tek akıcı bir dille konuşması ancak anlamlarını daha sonra anlayacağımız şekilde idi. Dizinin 2. Sezonunda o kadar çok cevapsız soru kaldı ki 3. Sezon için endişelenmeye başlamıştık.

Mr. Robot 3. Sezonunda korktuğumuz gibi gereksiz konulardan sıyrılmış ve bize dizinin ilk sezonunda olduğu gibi heyecanlı bir izleyim deneyimi sunmaya çalışmış. Fragmanlardan gördüğümüz üzere 3. Sezon ilk bölümü daha önce hiç rastlamadığımız yeni bir karakterin diziye dahil olması ile başlıyor. Bizim incelememizin sonucunda yeni karakter Dark Army ile bağlantılı olacak. Yeni karakterin  bir süredir işin içinde olduğunu fragmandaki şu cümleden anlayabiliriz. Eliot ile konuşmasında “ Beni ilk defa görmüş gibi davrandı “ cümlesi bizde bu kanıyı uyandırdı. Yeni karakterin klasik eski polisiye dizilerinden çıkmış gibi bir görüntüsü olması dikkatimizden kaçmadı. Bu karakterin Eliot’un zihninde olup olmadığını merak ettiğimizi söylemeliyim.

Mr. Robot dizisi yeni bölüm fragmanında en çok dikkatimizi çeken konu ise Darlene ile bir konuşma yapan aklı başında bir kızı görmemiz. İnternet erişimi bulabilmek için katıldıkları hacker partisinde yeni kişilerle tanıştılar. Eliot’un kuruduğu plandan vazgeçmek istemesi ve bunun tartışmasız kabul edilmesi işin içinde ters bir şey olacağının sinyallerini verdi.

Mr. Robot 3. Sezon 1. Bölüm fragmanının en ilgi çeken sahnesini sona sakladık. Dizinin eski bölümlerinde daha önce gördüğümüz buna yakın sahneler mutlaka olmuştu. Eliot kendi hatasını kabul edip sistemi kameralar karşısında eleştirmesi dizinin yeni sezonda beklentileri yükseltmesine neden oldu.

Mr. Robot dizisi 3. Sezonda bu tempo ile devam edecekse takipçilerini oldukça memnun edeceğe benziyor. Yabancı dizi haberleri köşemizde 3. Sezona ait bütün gelişmeleri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Dizi hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video