Meryem Dizisi Son Fragmanı

Meryem Dizisi Son Fragmanı

Meryem Dizisi 3. Bölüm Fragmanı Oldukça Heyecanlı

9 Ağustos’ta izlenime giren Meryem Dizisi, izleyicilerin karşısına çıkmış olup, izleyiciden tam not almayı başarmıştır. Dizinin konusuna kısaca değinmek gerekir ise otoyol girişinde çalışan Meryem bazı zamanlarda babasının fırınında da çalışmaktadır. Aynı zaman da Meryem’in küçüklükten berri sevdiği olan Oktay, Hukuk Fakültesini bitirmiş ve savcı olarak atanmaya hazırlanmaktadır. Oktay’dan evlilik teklifi bekleyen Meryem, Oktay’ın teklifi üzerine gece yemeğe çıkmışlardır. Fakat yemekten sonra dönüş yolunda olan Meryem ve Oktay bir trafik kazasına yol açmış olup, bu durum Meryem’e fazlası ile pahalıya mahal olmuştur. Saf, temiz ve alçakgönüllü olan Meryem’in adını katile çıkarmıştır. Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam almak için uğraşan Savaş oldukça üzgün olup, trafik kazasın da hem sevdiğini hem de doğmamış çocuğunu kaybetmiştir. Yağmurlu bir havada Meryem ve Oktay’ın evlilik yoluna giden hayatı değişmektedir. Başına büyük bela açılan Meryem kendini kurtarabilecek mi?

Dizinin Oyuncuları

Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan ana karakterlerdir. Cemal Toktaş, Açelya Topaloğlu, Serenay Aktaş, Türkü Turan, Kenan Acar, Uğur Demirpehlivan, Uğur Çavuşoğlu, Sezgi Sena Akay, Bestemsu Özdemir, Sema Öztürk, Ayten Uncuoğlu, Beste Kanar, Necmi Yapıcı, Gülden Avşaroğlu, Tekin Temel, Efsane Odağ, Yıldırım Beyazıt, Sonat Dursun, Aydan Kaya, Mutlu Güney dizinin oyuncularıdır.

Meryem Dizisi Son Bölüm

Meryem Dizisi son bölüm de Meryem hapishaneden çıkmış olup, hayatına kaldığı yerden devam etmeye, güçlü kalmaya çalışsa da Savaş oldukça kızgın olup, Meryem’den bir şekilde intikam almak istemektedir. Savaş Meryem’in evini yakarak intikamını almak istese de aralarında belli bir etkileşim oluşmaktadır. İntikamdan aşk mı doğacak? Ya da Meryem’in masumiyeti ortaya çıkacak mı? Meryem’i yangından kim kurtardı gibi sorular herkesin aklında yer etmiş olup, bunlara cevap ise dizinin devamını izleyerek öğreneceksiniz.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. Şenol ARAS

    Çok güzel çok özenle hazırlanmış içerik okurken keyif aldım o derece

  2. futebol

    dizi çekimlerinin fragmanlarınıda verseniz keşke ?

  3. ordunaryus

    Yazıyı güzel hazırlamıssınız eline saglık . fakat bu dizi 8. bölüm görmez . tipik sezon arası oyalama dizilerinden


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video