Meryem 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Meryem 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının ilgi ile izlenen dizisi Meryem 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Fragmanda bir çok heyecan verici gelişme yaşandı. Dizi incelemesi bölümüzde sizlere 8. Bölüm fragmanı hakkında detay vermeye çalışacağız.

Meryem 8. bölüm özeti
Meryem 8. bölüm özeti

Meryem 8. Bölüm Notları ve İncelemesi

Ekranların merak ile izlenen dizisi Meryem’de bu hafta çok ilginç gelişmeler yaşanacak. Meryem ile Savaş arasında engellerin ortadan kalkması ikili için yeni bir başlangıç olabilir. Her fırsatta Duygu’ya karşı hislerini açmak isteyen Güçlü bu bölümde hislerini açma fırsatı bulacak. Meryem 8. Bölüm fragmanı ve dizi haberleri sizlerle.

20 Eylül Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebileceğimiz dizi geçen haftada reytingleri alt üst etti. Dizinin 7. Bölümünde Meryem, Oktay ve Derin buluşmuş ve ardından bir el silah sesi gelmişti.

Meryem 8. Bölüm Fragman Özeti

Meryem dizisinin yayınlanan fragmanında bazı ipuçlarını sizler için derledik. Meryem, Oktay ve Derin’in buluşmasında sıkılacak silah tüm dengeleri alt üst edecek. Oktay’ın oynadığı bir oyunun içine çekilen Derin artık herşeyi yapmak zorunda kalacak. Yaşanacak durumu bir güç gösterisine dönüştürecek Oktay yeni planlar yapmaya başlıyor.

Meryem zor günler geçirdiği için bu durumlar onu fazlası ile etkilemiş ve artık uzaklaşmak için fırsat kollamaya başlıyor. Savaş’ın öfkesinden çekinen Meryem bu kararını uygulayacak mı? Polis Burcu, test sonuçlarına ulaşır ve gördükleri karşısında şoka uğruyor. Güçlü ile birlikte hareket eden Burcu kazanın detaylarını yavaş yavaş öğrenmeye başlıyorlar.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video