“Men in Black”ten Gelen Görsel Tessa Thompson ve Chris Hemsworth’ü Bir Araya Getiriyor!

  • 3 ay ago
  • 53
  • Eylül 26, 2018 7:39 edited
“Men in Black”ten Gelen Görsel Tessa Thompson ve Chris Hemsworth’ü Bir Araya Getiriyor!

Men in Black‘in yeni uyarlamasından görsel geldi. Başrollerini Marvel Sinematik Evreni’nin Thor’u Chris Hemsworth ve “Thor: Ragnarok“un Valkyrie’si Tessa Thompson‘ın üstleneceği yeniden uyarlama, modern dönemin komedi anlayışını klasikleşmiş orijinaline dayandıracak.

Orijinal serinin aksine yeniden uyarlama iki baş karaktere odaklanmaktansa daha kolektif ve evrensel bir macera kurgulayacak. Serinin orijinalinde, Will Smith ve Tommy Lee Jones‘un canlandırdığı Ajan J ve Ajan K’nin maceraları temel alınıyordu.

Orijinal “Men in Black” uyarlamasında Ajan O’ya hayat veren Oscar ödüllü usta oyuncu Emma Thompson, serinin yeni uyarlamasında da aynı role geri dönecek. Aksiyon filmlerinin Oscar adayı aranan yüzü Liam Neeson‘ın “Men in Black” müdürünü canlandıracağı yeniden uyarlamanın kadrosunda “Silicon Valley” dizisinde izlediğimiz Kumail NanjianiGörevimiz Tehlike serisinin yanı sıra Muhteşem Showman filminde de karşımıza çıkan İsveçli oyuncu Rebecca Ferguson, “Jurassic World: Yıkılmış Krallık”ın kötü adamı Rafe Spall ve Les İkizleri olarak tanınan dans ikilisi Laurent Nicolas Bourgeois ve Larry Nicolas Bourgeois da yer alıyor.

İtalyan İşi”,“Adalet Peşinde” ve “Hızlı ve Öfkeli 8” filmleri ile tanınan F. Gary Gray‘in yönetmen koltuğunu üstlendiği yeniden uyarlamanın senaryosunda ise “Iron Man“in senaristleri Matt Holloway ve Art Marcum‘un imzası bulunuyor. Serinin orijinaline bir saygı duruşunda bulunurken, bir efsaneyi de diriltmeyi planlayan yeniden çekim “Men in Black” 14 Haziran 2019’da ülkemizde vizyona girecek.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video