Martin Kove ‘Cobra Kai’nin 2. Sezon Kadrosuna Katıldı

  • 7 ay ago
  • 129
  • Mayıs 30, 2018 14:05 edited
Martin Kove ‘Cobra Kai’nin 2. Sezon Kadrosuna Katıldı

Ana karakterlerden biri olarak devam edecek

YouTube Red’in sevilen dizisi Cobra Kai, Martin Kove’u ikinci sezon kadrosuna kalıcı karakterlerden biri olarak ekledi. Kove, geçtiğimiz günlerde ikinci sezon onayını alan dizide, hikayenin ‘kötü adamı’ John Kreese’e hayat vermeye devam edecek.

Cobra Kai’nin ikinci sezonunda Ralph Macchio ve William Zabka’yı kendileriyle özdeşleşen karakterlerde izlemeye devam edeceğiz. Ünlü 1984 All Valley Karate Turnuvası’nın 30 yıl sonrasında geçen dizi Sony Pictures Television ve Overbrook Entertainment’ın imzasıyla YouTube Red platformunda izleyici karşısına çıkıyor.

İkinci sezon kadrosunda yer alması kesinleşen diğer isimler arasında Xolo Mariduena, Tanner Buchanan, Mary Mouser ve Courtney Henggeler da yer alıyor.

Dizinin senaryosunu Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg kaleme alıyor. Yürütücü yapımcı tarafında ise üçlüye Susan Ekins, Will Smith, James Lassiter ve Caleeb Pinkett eşlik ediyor. Hurwitz ve Schlossberg ayrıca yönetmen koltuğunda da yer alan isimler.

4 Mayıs’ta prömiyer yapan Cobra Kai, ilk bölümünde 20 milyon kişi tarafından izlendi. İkinci sezonun ise 2019 yılı içerisinde izleyiciyle buluşması planlanıyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video