Mark Wahlberg’lü “Mile 22″dan Yeni Fragman!

  • 7 ay ago
  • 134
  • Mayıs 21, 2018 9:03 edited
Mark Wahlberg’lü “Mile 22″dan Yeni Fragman!

Aksiyon gerilim filmi “Mile 22″dan red band fragman geldi.

Mark Wahlberg‘lü aksiyon filmi Mile 22‘dan fragman geldi. “Transformers”, “Tetikçi” ve “Max Payne” gibi filmleri sayesinde aksiyon filmlerinin aranan yüzü haline gelen Wahlberg’e başrolde “The Raid” serisi ile dövüş yeteneklerini sergileyen Iko Uwais eşlik ediyor.

James Silva devlet tarafından yok sayılan bir adamdır. O ve başında olduğu ekip, CIA’in en değerli, en müdahale edilemez ve hakkında çok az kişinin bilgisi olduğu bir ekiptir. 6 şehire yayılan bir zararı önlemek için gizli bilgilere sahip olan bir kaynak ortaya çıktığında, iş Silva’nın ekibine düşer. Silva’nın görevi çok gizli taktik komuta ekibiyle birlikte, bilgilere sahip olan adamı güvenli bölgeye ulaştırmak ardından da gizlediği bilgileri öğrenmektir. Ancak bu bilgilere ulaşmak isteyen tek taraf onlar değildir. Bilgileri elde etmek isteyen kimliği belirsiz bir ekip, Silva’nın ekibi ile ölümcül bir mücadeleye başlar…

Kadrosunda Ronda Rousey, “The Walking Dead” ile ünlenen Lauren Cohan ve usta oyuncu John Malkovich’i de bulunduran aksiyon filminin yönetmen koltuğunda “The Kingdom” ve “Lone Survivor” gibi yapımlara imza atmış Peter Berg oturuyor. Berg, Wahlberg ile “Deepwater Horizon”, “Kara Gün” ve “Son Kalan” filmlerinde birlikte çalışmıştı.

Film 3 Ağustos‘da sinemalarımızda olacak.

Yönetmen:
Kudret Sabancı

Oyuncular:
Hilmi Cem İntepe, Gizem Karaca

Tür : Dram


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video