“Maleficent 2”nun Çekimleri Başladı!

  • 7 ay ago
  • 137
  • Haziran 4, 2018 1:26 edited
“Maleficent 2”nun Çekimleri Başladı!

Bol yıldızlı devam halkasından ilk set fotoğrafları geldi.

2014 yapımı gişe fatihi “Malefiz”in merakla beklenen devam halkası “Maleficent 2”nun çekimleri başladı. Yıldız oyunculara ev sahipliği yapan fantastik filmden ilk set fotoğrafları da geldi.

Filmde başrol bir kez daha Oscar ödüllü aktris Angelina Jolie’ye emanet. Güzel yıldıza filmde ilk filmin Uyuyan Güzel Aurora’sı Elle Fanning, Prens rolünde “Trust” dizisinden tanıdığımız Harris Dickinson, kötü adam olarak “Deadpool”un yıldızı Ed Skrein, Kraliçe rolünde 3 Oscar adayı Michelle Pfeiffer, Oscar adaylığı bulunan Chiwetel Ejiofor, “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” filminde izlediğimiz Jenn Murray ve Fernanda Diniz eşlik ediyor.

Elle Fanning (@ellefanning)’in paylaştığı bir gönderi (29 May, 2018, 10:34öö PDT)

Filmin yönetmenliğini Karayip Korsanları serisinin son devam halkası “Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı”nın yönetmeni Joachim R∅nning üstlenirken, senaryo ilk filmin senaristi Linda Woolverton’ın imzasını taşıyor. Senaryonun yeniden yazımı ise Tom Cruise’lu bilim kurgu aksiyonu “Yarının Sınırında”nın ve 24. Bond filmi “Spectre”ın senaryosuna katkıda bulunan Jez Butterworth tarafından yapıldı.

Tüm dünyada 758 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ilk filmde, klasikleşen “Uyuyan Güzel” masalını bu kez kötülerin tarafından izlemiştik. Yeni devam halkasının nasıl bir hikaye anlatacağı bilinmiyor. Filmin vizyon tarihi de henüz belli değil.

Elle Fanning (@ellefanning)’in paylaştığı bir gönderi (29 May, 2018, 10:25öö PDT)

Yönetmen:
Juan Antonio Bayona

Oyuncular:
Chris Pratt, Bryce Dallas Howard

Tür : Macera


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video