Keanu Reeves’li “Sibirya”nın Türkçe Posterinde Plan Değişiyor

  • 2 ay ago
  • 57
  • Temmuz 16, 2018 8:21 edited

Keanu Reeves başrollü romantik gerilim filmi “Sibirya”dan Türkçe poster yayınlandı.

Keanu Reeves başrollü romantik gerilim Sibirya‘dan Türkçe poster geldi. “John Wick” serisi ile gönülleri ve gişeleri fetheden başarılı aktörü bir kez daha tehlikenin göbeğine bırakan “Sibirya”dan gelen posterin sloganı ise, “Plan bu değildi.”

Stephen Hamel’in yazdığı hikayeden uyarlanan film, bir adamın aşkı için neleri göze alabileceğinin altını çiziyor.

Lucas elmas ticareti yapan ABD’li bir tüccardır. Kaynağı belirsiz olan nadir mavi elmasları satmak için Rusya’ya gider. Yaptığı anlaşma çökmeye başlarken, Rus bir kafe sahibi olan Katya ile küçük bir Sibirya kasabasında yakınlaşır. İkilinin ilişkisi kısa sürede saplantılı bir hal alır. Lucas’la Katya’nın ilişkisi derinleşirken, Lucas kendisini kurtarmayı başaramadığı elmas ticaretinin tehlikeli dünyasını da keşfedecektir. Amerikalı adam umutsuzca çıkışı olmayan bir dünyadan çıkmaya çalışırken iki durum kesişmeye başlayacaktır. Kendisinin ve sevgilisinin hayatı tehdit altında olan Lucas, bir çözüm yolu bulmalıdır…

Reeves’e kadroda Pasha LychnikoffAna UlaruAleks PaunovicVeronica Ferres ve Molly Ringwald gibi isimler eşlik ederken, 2016 yapımı “Frank & Lola” ile tanınan Matthew Ross yönetmen koltuğuna geçiyor. Filmin senaryosunda ise 1999 yılında “Basit Bir Plan” ile Oscar’a aday gösterilen Scott B. Smith‘in imzası var. “Sibirya” ülkemizde 20 Temmuz’da vizyona girecek.

Yönetmen:
Kamil Çetin

Oyuncular:
Enes Batur, Ceyda Düvenci

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video