Kayıtdışı 5. Bölüm Fragmanı İzle Kayıtdışı Yeni Bölüm

Kayıtdışı 5. Bölüm Fragmanı İzle Kayıtdışı Yeni Bölüm

Fox TV’nin sevilen dizisi Kayıtdışı 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların ilgi ile takip edilen dizisi Kayıtdışı son bölüm izleyicinin büyük beğenisini almıştı. Aksiyon türündeki dizi yeni bölüm fragmanı ile birlikte dizi haberleri köşemizde sizlere yeni bölüm hakkında bilgiler vereceğiz.

kayıtdışı 5. bölüm izle
kayıtdışı 5. bölüm izle

Kayıtdışı 5. Bölüm Özeti ve Yeni Bölüm İncelemesi

Kayıtdışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümünde oldukça heyecanlı sahnelere olan dizi, yeni bölüm ile birlikte Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Songül Öden’in oynadığı dizi yeni bölümünde sorular açığa çıkıyor. Ekrem’in kasasına ulaşan Ali Kemal ve ekibinin karşısına çıkacak isim herkesi hayrete düşürecek. Kasadan çıkan ismin Akıl hastanesinde tedavi gören biri olması Ali Kemal ve ekibi için hiç kolay olmayacak bir görev anlamına geliyor. Ulaştıkları ismi akıl hastanesinden çıkarabilecekler mi merak konusu.

Kayıtdışı yeni bölüm fragmanında bir dikkat çeken özellik ise Ekrem’in evine koyulan dinleme cihazından haberdar olması. Ekrem bu durumun farkında ve dinleyen kişiler için kurnazca bir plan yapmaktadır. Melek, kurulan tuzaktan habersiz Ekrem’e operasyon yapmak ister ve hızla tuzağa doğru çekilmektedir.

Zeynep ise çalıştığı ilaç firmasında tuhaf giden şeyler olduğundan şüphelenir. Eski tarihli ilaçların yok edilmediğini sezen Zeynep bu konuyu araştırmaya başlayacak. Başına iş açmak üzere olan Zeynep araştırmalara başlarken ona yardım etmek için gelen Ali Kemal olayların tam ortasında kalacak. Ali Kemal ve Zeypen’i nasıl bir tehlike bekliyor izleyip hep birlikte göreceğiz.

Kayıtdışı 5. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Ekranların ilgi ile takip edilen ve 1. Sezonu olmasına rağmen geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Kayıtdışı dizisi 5. Bölümü 16 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’da Fox TV ekranlarında olacak dizi yine büyük ilgi göreceğe benziyor.

Yerli dizi incelemesi bölümümüzde daha fazla ayrıntıyı sizler ile paylaşacağız. Sizleri Kayıtdışı yeni bölüm fragmanı ve haberleri geldikçe sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Diziyi takip eden kullanıcılarımızın dizi hakkındaki düşüncelerini bizlerle paylaşmasını rica ediyor sizleri Kayıtdışı 5. Bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz keyifli seyirler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video