Kayıtdışı 4. Bölüm Fragmanı İzle

Kayıtdışı 4. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların yeni dizisi Kayıtdışı 4. Bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Kayıtdışı dizisi yeni bölümünde yine aksiyon sahneleri izleyiciyi oldukça heyecanlandıracak. Yeni bölüm fragmanı dizi incelemesi bölümünde sizlerle.

kayıtdışı 4. bölüm izle
kayıtdışı 4. bölüm izle

Kayıtdışı 4. Bölüm Neler Olacak?

Ekranların merak ile beklenen dizisi Kayıtdışı yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile meraklı sorular azda olsa cevap buldu. Ali Kemal’in Çavuş’u vurması yeni bölüm fragmanında ilgi çekici bir sahne ile sizlerle olacak. Yüklü miktarda elması eline geçiren Belçikalı’nın ise peşine Arda ve İdil düşecekler. Oldukça tehlikeli geçecek bu operasyonun sonucu nasıl olacak yeni bölüm başladığında göreceğiz. Dizide bir diğer gelişme ise Ekrem’in yurtdışına çıkacak olmasıdır. Ortadoğu ülkelerinin yapılanması için yapılacak bu ziyaretin sonucu yine aksiyon sahnelerine hazır olmamızı sağlayacak. Adnan ise Sevda’ya yakınlaşmak için elinden geleni yapıyor, hatta bir davasında yardımcı bile olacak.

Perihan ise Nejat’a olan duygularını geri çekme kararı alıyor. Tıfıl’ın Nejat ile tekrar bir araya gelmesi bu kararda etkili olacak. İnci, yaşanan olayların üzerindeki baskısına daha fazla dayanamayıp hastanelik oluyor. Yaşanan bu olaylardan ise Tuğba’nın sorumlu tutulacak olması diziye yeni bir boyut katacak. Kayıtdışı yeni bölüm fragmanının en dikkat çekici yanı ise Zeynep ile ilişkisini düzeltmek isteyen Ali Kemal bir taşla iki kuş vurmak üzeredir. Düzenlenen yardım gecesine birlikte katılacak çift, Ali Kemal’in kusursuz bir plan ile Ekrem’in kasasını patlatmak üzere olmasıdır.

Kayıtdışı 4. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Kayıtdışı son bölüm geride kaldıktan sonra dizi haberleri köşemizde sizler ile yeni bölümü tanıtmaya çalıştık. Geriye kalan bütün detaylar dizinin yayınlanması ile son bulacak. Kayıtdışı yeni bölümü ile 9 Ekim Pazartesi Saat 20.00’da Fox TV ekranlarında olacak. 1. Sezon ile ilgili tüm haberleri sitemizde bulabilirsiniz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video