Kara Kule(The Dark Tower) Film Fragmanı ve İncelemesi

Kara Kule(The Dark Tower) Film Fragmanı ve İncelemesi

kara-kule-the-dark-tower

Kara Kule, 4 Ağustos‘ta karşımıza çıkmaya hazırlanan Nikolaj Arcel yönetmenliğini yaptığı ABD yapımı Bilim Kurgu, Fantastik ve Korku filmidir. The Dark Tower kitap serisinin oldukça hayranı olan bir kitle bu filmi gerçekten de hazır bir şekilde çıkış tarihini bekliyor. Başrol de Idris Elba, Matthew McConaughey, Tom Taylor, Katheryn Winnick ve Abbey Lee gibi isimlerin yer aldığı filmin senaryosunda bilindik isimler olarak Akiva Goldsman, Jeff Pinker, Nikolaj Arcel yer alıyor. Yapımcılığını ünlü ÜSTAD Stephen King ve Rom Howard üstlenmektedir. Film daha vizyona girmeden DIZIBEY’de toplam 331 kişinin favori filmi haline gelen filmin gelin bir de spoiler vermeden konusuna bakalım.

the-dark-tower-kara-kule-idris-elba

11 yaşlarında olan Jake Chambers (Tom Taylor) rüyalarında garipsenmiş bir şekilde gördüğü ama kimsenin gerçekten varolduğuna inanmadığı Orta Dünya ile ilgili bilgileri ve ipuçlarını takip ederek başarılı bir şekilde buraya ulaşmayı başarır. Jake, burada rüyalarında hep gördüğü Silahşör Roland Deschain (Idris Elba) ile karşılaşır. Deschain, bu orta dünya adı verilen Kara Kuleyi yıllarca savunmuştur ancak Siyahi adam olan (Matthew McConaughey) oortaya çıkar ve orta dünyaya ulaşmayı başarır. Hem insanların dünyası yok olacaktır. Ona engel olmak Jake’e düşer ve zorlu bir yolculuğa çıkar.

Stephen King yazarlığında olan en sıradışı kitaplardan olan Kara Kule okuyucular tarafından uzun yıllar boyunca en çok konuşulan ve okunan kitaplar arasına gelmektedir. Filmin çıkacağı 2015 yılının yaz aylarında belirlenmişti ancak bu kadar ilgi göreceği açıkcası tahmin edilmedi. Fragmanını alt taraftan izleyebilirsiniz iyi seyirler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video