“John Wick: Chapter 3” İçin Geri Sayım Başladı!

  • 7 ay ago
  • 141
  • Mayıs 23, 2018 12:36 edited
“John Wick: Chapter 3” İçin Geri Sayım Başladı!

“John Wick: Chapter 3″den ilk tanıtım geldi.

John Wick: Chapter 3 için resmi geri sayım başladı! Serinin yönetmeni Chad Stahelski‘nin bir kez daha kamera arkasına döneceği 3. devam halkasından gelen ilk tanıtımda John Wick’i görmemize bir yıl kaldığı belirtiliyor. Başarılı oyuncu Keanu Reeves‘i bir kez daha intikam peşindeki tetikçi olarak göreceğimiz devam halkası 17 Mayıs 2019 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek.

John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunun Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir…

3. devam halkasında Winston rolündeki Ian McShane‘in yanı sıra Common, Laurence Fishburne, ve Ruby Rose’un da serideki rollerinde yeniden boy gösterecekleri tahmin ediliyor. Filmin kötü adamını ise Hiroyuki Sanada canlandıracak. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Oscar adayı Dan Laustsen üstleniyor.

Yönetmen:
Hasan Gökalp

Oyuncular:
Beyza Metin, Gamze Kırlı

Tür : Korku


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video